Program
Datum akce: 22/2 20:00

DJ Krush přiveze do Prahy nové album

Skvělá zpráva pro milovníky elektronické hudby! Jeden z nejvýznamnějších a nejvlivnějších DJů Hideaki Ishi aka DJ Krush přiletí v únoru do Evropy, aby na několika exkluzivních vystoupeních představil své nové album. Vydání nové desky si DJ Krush naplánoval na začátek evropské tour. Album vyjde 21. února a hned 22. nás čeká Krushovo pražské vystoupení. Fanoušci si tak budou moct vychutnat nové skladby pěkně za čerstva!

DJ Krush svoji kariéru zahájil v devadesátých letech a od té doby si vytvořil jedinečný a nezaměnitelný zvuk, který spojuje prvky hip hopu, downtempa, ambientu a trip-hopu. Je známý pro svůj specifický styl, plný atmosférických hloubek, které posluchače vtahují do hypnotických rytmů a díky kterým člověk dokáže naprosto zapomenout, kde zrovna je, protože se do hudby naplno ponoří.

Za svou víc než třicetiletou kariéru má DJ Krush na kontě nespočet hitů a spolupráce s mnoha významnými umělci. Fanoušky má po celém světě a i přesto, že je na scéně víc než tři dekády, je pořád vnímaný jako jeden z nejinovativnějších autorů atmosférických breaktbeatů, který se nebojí pracovat s jazzovými a soulovými samply nebo třeba s tradičními japonskými hudebními nástroji.

Kromě producentských a remixerských aktivit se DJ Krush podílel taky na tvorbě soundtracků k filmům a seriálům nebo třeba na muzice k reklamám. Je to všestranně talentovaný člověk, který neztrácí drive a který ví, jak publikum zaujmout. Nejen svými sety, ale i vizuálními efekty a oslnivou světelnou show. Nenechte si ujít!