Program

O akci:

Na základě nařízení Bezpečnostní rady státu z 10. 3. 2020 o zákazu hromadných akcí s účastí nad sto lidí je vystoupení DJe Krushe zrušeno. Intenzivně jednáme s managementem umělce o náhradním termínu, jakmile budeme mít něco nového, budeme vás neprodleně informovat. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení a za vaši trpělivost v této mimořádné situaci.

Legendární japonský DJ a producent DJ Krush odmítá stárnout a vyráží na další světové turné, během kterého se 12. 3. 2020 vrátí do Lucerna Music Baru.

DJ Krush se narodil v roce 1962 v Tokiu. Svojí sólovou dýdžejskou dráhu odstartoval v roce 1991 po rozpadu hiphopové party Krush Posse, která platila na konci 80. let za nejlepší hiphopovou skupinu v Japonsku. Hned na začátku kariéry upoutal hlavně tím, že jako první DJ používal gramofony jako živý nástroj a jamoval s muzikanty na četných live sessions. První deska s názvem Krush vyšla v roce 1994 a od té doby vydal nepočítaně nahrávek v Japonsku, Evropě, USA a ostatních zemích.

Jeho současné světové turné čítá více než 30 míst světa, které objede za jeden rok. Kromě toho stále pokračuje ve své studiové tvorbě a světové hudební scéně má pořád co nabídnout a zanechává vlastní nesmazatelné stopy.

V roce 2017 vydal KRUSH nové album s japonskými rappery a v roce 2018 instrumentální album.

V roce 2019 vydává KRUSH každý měsíc novou skladbu a je stále na cestě hledání nových a originálních zvuků.

Číst více

Další akce

Středa
22/7

16:00

Monkey Business – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Čtvrtek
23/7

16:00

Monkey Business – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Sobota
8/8

16:00

PSH Live Band – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Čtvrtek
27/8

16:00

Skyline – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program