Program

Lucerna Cafe Bar

Od rozbřesku Cafe, po soumraku Bar

Scroll

O CAFE BARU

Lucerna Cafe Bar, designový podnik v samém srdci Prahy, denní Cafe, které se po soumraku mění ve stylový Bar s jedinečnou atmosférou. Výborná káva, snídaně, moderní kuchyně, signature drinky, DJs. Přesně to, co Paláci Lucerna chybělo. Kavárna s barem, která přirozeně doplňuje služby Lucerna Music Baru a Hospody Lucerna. Teď už si u nás můžete dopřát opravdu všechno.

DESIGN

Za designem interiéru Lucerna Cafe Baru stojí dvojice Max Koreis a Roman Mareš z ateliéru dvoutakt. Hlavním prvkem interiéru jsou kovotlačená světla na hranici možné velikosti dělaná tradiční cestou a zároveň spojená s moderní technologií od firmy Spectoda, která dodala i LED panely barového osvětlení. Grafickou podobu nového prostoru vytvořilo Studio Najbrt, které přímo navázalo na vizuální identitu Lucerna Music Baru.

MENU

Od 9:00 do 17:00 Lucerna Cafe Bar servíruje snídaňové menu, po 17:00 je k dispozici večerní nabídka. Na nápojovém lístku najdete kávové speciality, nealko a především široký výběr signature koktejlů. Mezi long drinky nechybí aperol spritz nebo negroni sbagliato, ale můžete si dopřát i Magical g&t nebo třeba Orange mule. Klasické twisty jsou pojaty originálně, můžete si dát třeba Pepper Penicillin, Porn Star Martini nebo Chocolate Manhattan.