Program

Program

Žánry
Dnes
30/10

17:00

New Model Army / UK – PŘESUNUTO na 29. 10. 2021

Koupit vstupenky
Úterý
3/11

19:00

Kamil Střihavka & The Leaders!

Koupit vstupenky
Středa
4/11

20:00

United Flavour – křest alba

Koupit vstupenky
Neděle
8/11

16:00

20 let Balbínky

Více informací
Úterý
10/11

19:00

Voxel + Michal Horák

Koupit vstupenky
Středa
11/11

19:00

Hrací skříň Praha

Koupit vstupenky
Čtvrtek
12/11

19:00

Prago Union

Koupit vstupenky
Pondělí
16/11

18:30

J.A.R.

Koupit vstupenky
Úterý
17/11

18:30

J.A.R.

Koupit vstupenky
Středa
18/11

18:30

J.A.R.

Koupit vstupenky
Čtvrtek
19/11

19:00

Trautenberk – ODLOŽENO

Více informací
Neděle
22/11

19:00

Michal Hrůza & Kapela Hrůzy

Koupit vstupenky
Pondělí
23/11

19:00

Michal Hrůza & Kapela Hrůzy – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Úterý
24/11

19:30

Mig 21

Koupit vstupenky
Středa
25/11

19:30

Mig 21

Koupit vstupenky
Čtvrtek
26/11

19:30

Mig 21

Koupit vstupenky
Neděle
29/11

19:00

David Stypka & Bandjeez, support: Kateřina Marie Tichá & Band

Koupit vstupenky
Čtvrtek
3/12

20:00

Krucipüsk – 30 krucilet, support: Wishmasters

Koupit vstupenky
Úterý
8/12

18:30

Monkey Business

Koupit vstupenky
Středa
9/12

18:30

Monkey Business

Koupit vstupenky
Čtvrtek
10/12

18:30

Monkey Business

Koupit vstupenky
Neděle
13/12

19:00

Mňága a Žďorp

Koupit vstupenky
Pondělí
14/12

19:00

Mňága a Žďorp

Koupit vstupenky
Středa
16/12

20:00

Skyline

Koupit vstupenky
Úterý
22/12

19:30

Vypsaná fiXa

Koupit vstupenky
Čtvrtek
11/2

20:00

The Dead Daisies, very special guest: Those Damn Crows

Koupit vstupenky
Čtvrtek
11/3

20:00

Poletíme?

Koupit vstupenky
Středa
31/3

20:00

Timudej + Circus Problem, special guest: Malalata

Koupit vstupenky
Pondělí
19/4

19:00

Zakázaný ovoce + Jaksi Taksi

Koupit vstupenky
Pátek
23/4

18:00

Sevdaliza

Koupit vstupenky
Úterý
4/5

18:00

Luboš Pospíšil & 5P – 70 let

Více informací
Středa
5/5

18:00

Luboš Pospíšil & 5P – 70 let

Více informací
Neděle
9/5

20:00

Seasick Steve / US

Koupit vstupenky
Úterý
11/5

19:30

Dr MAX 40 let + křest alba

Koupit vstupenky
Pondělí
31/5

20:00

Walter Trout / US

Koupit vstupenky
Neděle
6/6

18:00

Palaye Royale / CA

Koupit vstupenky
Středa
23/6

20:00

Jimmy Eat World / US

Koupit vstupenky
Středa
18/8

20:00

Bright Eyes / US

Koupit vstupenky
Pondělí
4/10

20:00

Mudhoney / US

Koupit vstupenky
Čtvrtek
14/10

19:30

Levellers / UK, support: Nick Parker & The False Alarms

Koupit vstupenky
Pátek
29/10

17:00

New Model Army / UK

Koupit vstupenky
Čtvrtek
4/11

20:00

Larkin Poe / US

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program