Program

Program

Žánry
Středa
6/3

19:00

Ceny Vinyla 2023: Toyota Vangelis / Petra Hermanova / Anna Vaverková / Klara Wodehn

Koupit vstupenky
Pátek
8/3

21:00

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
9/3

18:00

Sari Schorr / US

Koupit vstupenky
Sobota
9/3

22:30

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Úterý
12/3

19:00

Desmod / SK

Koupit vstupenky
Středa
13/3

19:00

Kateřina Marie Tichá & Bandjeez – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Čtvrtek
14/3

19:00

Kateřina Marie Tichá & Bandjeez – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Pátek
15/3

21:00

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
16/3

21:00

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Neděle
17/3

19:00

Laura a její tygři – křest alba

Koupit vstupenky
Úterý
19/3

18:30

Pokáč

Koupit vstupenky
Středa
20/3

18:30

Pokáč

Koupit vstupenky
Čtvrtek
21/3

18:30

Pokáč – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Pátek
22/3

21:00

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
23/3

21:00

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Úterý
26/3

20:00

Donny Benét / AU, support: Tomode

Koupit vstupenky
Středa
27/3

20:00

Fast Food Orchestra – křest alba

Koupit vstupenky
Pátek
29/3

21:00

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
30/3

21:00

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Pondělí
1/4

19:30

J.A.R.

Koupit vstupenky
Úterý
2/4

19:30

J.A.R. – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Středa
3/4

19:30

J.A.R. – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Čtvrtek
4/4

18:00

Marta Jandová

Koupit vstupenky
Neděle
7/4

18:30

Jana Kirschner / SK – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Pondělí
8/4

18:30

Jana Kirschner / SK

Koupit vstupenky
Úterý
9/4

19:00

Billy Barman / SK, support: The Curly Simon

Koupit vstupenky
Středa
10/4

19:30

Mňága a Žďorp

Koupit vstupenky
Čtvrtek
11/4

20:00

Amistat, special guest: Kim Churchill

Koupit vstupenky
Neděle
14/4

19:00

Andrea Kalousová, support: Marie Svobodová

Více informací
Středa
17/4

20:00

Lake Malawi – 10 let

Koupit vstupenky
Čtvrtek
18/4

18:00

UDG, special guest: Pekař

Koupit vstupenky
Pátek
19/4

18:00

Vojtěch Drahokoupil – křest alba, special guest: Tereza Mašková

Koupit vstupenky
Sobota
20/4

18:00

Raego

Více informací
Neděle
21/4

18:30

Parni Valjak / HR

Koupit vstupenky
Pondělí
22/4

19:00

Seafret / UK

Koupit vstupenky
Úterý
23/4

19:30

Mig 21 – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Středa
24/4

19:30

Mig 21 – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Čtvrtek
25/4

19:30

Mig 21 – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Pondělí
29/4

19:00

PVRIS / US, special guest: Scene Queen

Koupit vstupenky
Středa
1/5

18:00

Landmvrks + The Devil Wears Prada + Like Moths to Flames + Guilt Trip

Koupit vstupenky
Úterý
7/5

20:00

Dub Pistols / UK, support: MikkiM

Koupit vstupenky
Středa
8/5

19:00

Onuka / UA

Koupit vstupenky
Pondělí
13/5

19:00

Tereza Balonová

Koupit vstupenky
Středa
15/5

20:00

Botox

Více informací
Neděle
19/5

19:00

Justin Grädes

Koupit vstupenky
Úterý
21/5

19:00

The Reverend Peyton’s Big Damn Band / US

Koupit vstupenky
Středa
22/5

19:00

Delvon Lamarr Organ Trio / US

Koupit vstupenky
Čtvrtek
23/5

20:00

Bára Hrzánová & Condurango – křest alba, support: Václav Koubek a kapela

Koupit vstupenky
Sobota
1/6

18:30

Benson Boone / US – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Pondělí
3/6

20:00

Rakim / US – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Středa
5/6

19:30

Pennywise / US

Koupit vstupenky
Úterý
11/6

20:00

The Congos & The Gladiators / JM

Koupit vstupenky
Středa
12/6

19:30

The Interrupters / US – PŘESUNUTO

Více informací
Sobota
22/6

18:00

Beatsteaks / DE – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Úterý
16/7

20:00

The Midnight / US

Koupit vstupenky
Středa
2/10

19:00

Mike Zito / US

Koupit vstupenky
Neděle
6/10

19:00

Lepa Brena / BA

Koupit vstupenky
Středa
16/10

20:00

Timudej

Koupit vstupenky
Čtvrtek
24/10

18:30

Electro Deluxe big band feat. B-Side Band

Koupit vstupenky
Pondělí
2/12

20:00

Therapy? / UK

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program