Program

About the event:

Vzhledem k zákazu konání kulturních akcí se koncert přesouvá na 2. 3. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení. V případě dalších dotazů prosím kontaktujte pořadatele Liver Music www.livermusic.cz/contact

Sesterská dvojice z Nashvillu Larkin Poe oznámila začátkem týdne termíny koncertů evropského turné v roce 2020. Na základě svého letošního úspěchu, kdy sestry Lovellovy ve své koncertní premiéře v České republice zahrály na pódiu beznadějně vyprodaného klubu Palác Akropolis a doslova uchvátily přítomné publikum.

Americké sestry Rebecca a Megan Lovellovy se ve své tvorbě vracejí ke kořenům americké hudby, k žánrům jako blues, rock a folk. Tato dvojice z Atlanty vydala před časem kritikou velice ceněné album “Venom & Faith”, díky němuž se dostaly do centra pozornosti jako umělkyně, které dokáží vdechnout nový život hudebnímu dědictví svého dětství. Umělkyně, které svou tvorbou zobrazují to, jak by měly znít kořeny rocku.

Potomkyně slavného amerického spisovatele Edgara Allena Poea vystupují jako Larkin Poe od roku 2010. Zlomovým rokem jejich kariéry byl rok 2014, kdy vydali své první studiové album a také poprvé koncertovali na legendárním festivalu v Glastonbury.

Less

More events

Thursday
1/10

18:30

Vesna – album release

Buy tickets
Monday
5/10

20:00

Mudhoney / US – RESCHEDULED TO 4. 10. 2021

More info
Tuesday
6/10

20:00

Pokáč

Buy tickets
Wednesday
7/10

20:00

Pokáč

Buy tickets
Show full program