Program

O akci:

The Comedy Store se podívá do pražské Lucerna Music Bar i v roce 2023! Tentokrát vás rozesmějí Laura Lexx, Lily Phillips a Geoff Norcott! Vycházející hvězdy UK stand up scény již za necelé dva měsíce v Praze! Vstupenky právě teď v prodeji za jednotnou cenu 590,- Kč v síti Ticketmaster.

Laura Lexx
Komička, autorka, improvizátorka a herečka Laura Lexx je energická, vášnivá, chytrá a jedna z nejlepších komiček současnosti. Narodila se a vyrostla v rodném hrabství Somerset a její domácké vystupování, vřelost a energie se snoubí s kousavým vtipem, ostrým jazykem a brutálními výpady proti publiku, takže se nenechte zmást jejím záhadným šarmem. Tahle odvážná dáma má pořádnou sílu a vrací úder!

Lily Phillips
Lily je jedním z nejzajímavějších začínajících komiků ve Velké Británii. Je finalistkou BBC New Comedy Award 2021, finalistkou Funny Women 2018 a byla součástí prestižní Pleasance Comedy Reserve na Edinburgh Fringe Festival 2019.
Je pravidelnou účastnicí seriálu The Stand Up Sketch Show (ITV2 – série 2, 3 a 4 a vánoční speciál). Mezi její televizní počiny patří také Period Dramas (BBC3), The Joy Of Missing Out (All4), The Fake Podcast show (E4) a Comedy Central Live. Debatovala také na Oxford Union.
„Hodina nepřetržitého smíchu“ 4* Voice Mag

Geoff Norcott
Geoff Norcott je v britské komedii ojedinělým hlasem pravicového křídla. Po vystoupeních v pořadech Live at the Apollo, Mash Report, Mock the Week a Question Time si vybudoval značný počet diváků, kteří ho sledují naživo, vyprodal Edinburgh a absolvoval dvě národní turné.
Geoff se pohybuje mimo obvyklé komediální komentáře k politice a společenským otázkám a vytvořil si skutečnou mezeru. V roce 2019 se chystá natočit dokumentární film, televizní formáty na míru a také britské a mezinárodní turné.
„Je to prvotřídní herec s vyzrálým a ostrým pohledem na moderní politiku.“ – Sunday Times

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Zítra
2/12

17:30

Ash vs The Subways / UK

Koupit vstupenky
Zítra
2/12

22:30

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Neděle
3/12

19:00

Gaia Mesiah, support: The Agony

Koupit vstupenky
Úterý
5/12

19:30

Xavier Baumaxa 50 + V.M.H., FaulNaMusic

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program