Program

O akci:

Sto Zvířat v roce 2020 oslavili neuvěřitelných 30 let existence na naší hudební scéně. Plánovaný výroční koncert se po několika odloženích z důvodu covidových opatření uskuteční 2. prosince v Lucerna Music Baru. Vzhledem k aktuálním opatřením bude klub uspořádaný na sezení.

Zvířata zatím vydala 11 alb, natočila spoustu klipů a odehrála více než 2300 koncertů u nás, v USA, ve Francii, v Německu, Švýcarsku, Lucembursku a Slovensku.

Nová deska „30 let testováno na lidech” byla velice pozitivně přijata jak fanoušky, tak kritikou a Zvířata se tudíž těší, až budou moci předvést všech dvanáct poprvé nových songů naživo. Doposavad kapela testovala na lidech více než polovinu všech skladeb z alba a z reakcí to vypadá na zatím jeden z nejlepších počinů souboru. V kapele na konci loňského roku došlo k výrazné personální změně, kdy na rytmické posty nastoupila mladá třicátnická krev – Jakub Červinka na kytaru, Jan Neruda na baskytaru a Jakub Nývlt na bicí.

Lístky zakoupené v rámci koncertní série Zimohraní 2020 https://zimohrani.cz platí i v Lucerna Music Baru. Před prosincovým koncertem proběhne premiéra klipu k písní PRAHA, ke které napsal hudbu Petr Ostrouchov, text pochopitelně Tomáš Belko a režie se chopil Tomáš Krejčí.

Kapacita klubu a bezpečnostní a hygienická pravidla se řídí aktuálně platnými pravidly stanovenými Ministerstvem zdravotnictví ČR. Aktuální pravidla najdete ZDE.

Číst více

Další akce

Sobota
2/12

17:30

Ash vs The Subways / UK

Koupit vstupenky
Neděle
3/12

19:00

Gaia Mesiah, support: The Agony

Koupit vstupenky
Úterý
5/12

19:30

Xavier Baumaxa 50 + V.M.H., FaulNaMusic

Koupit vstupenky
Středa
6/12

19:30

Xavier Baumaxa 50 + Hněddé smyčce, JazzPunkTrio

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program