Program

O akci:

Renne Dang se po roce vrací zpět do Prahy! Rozloučení s posledním albem THÁI proběhne 27. srpna v areálu Lucerna Music Bar Open Air v Ledárnách Braník. Nenech si ujít poslední možnost vidět unikátní show k desce THÁI doplněnou o živé nástroje.

Vstupenky pořídíte na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz za 390 Kč. V prodeji je také limitovaný počet balíčků VIP meet & greet za 1000 Kč, které obsahují:
– vstupenku na koncert
– meet & greet a autogramiádu s Renne Dangem po koncertě
– stání u pódia
– samostatný bar

Koncertní areál pro Lucerna Music Bar Open Air stojí hned vedle historické budovy Branických Ledáren, kde si kromě skvělých koncertů užijete i pohodovou letní atmosféru. V areálu si můžete dát ve stínu drink, Plzeň do skla anebo něco dobrého k jídlu. Stánek má u nás Modrý zub se svojí vychytanou asijskou kuchyní (a taky zmrzlinou), můžete si dát skvělé hranolky u Staré Belgie anebo parádní řecký gyros.

Děti do 10 let mají vstup zdarma. ZTP/P osoby mají doprovod zdarma.

Na tomto linku https://openair.musicbar.cz/ najdete více info o areálu Lucerna Music Bar Open Air 2021.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla jsou přizpůsobeny aktuálně platným pravidlům stanoveným Ministerstvem zdravotnictví a Krajskou hygienickou stanicí. Aktuální hygienická a bezpečnostní pravidla najdete ZDE.

Číst méně

Další akce

Pátek
12/8

18:00

Tion Wayne / UK

Koupit vstupenky
Čtvrtek
8/9

20:00

Angel Haze / US

Koupit vstupenky
Středa
12/10

20:00

DJ Krush / JP

Koupit vstupenky
Pondělí
5/12

20:00

nothing,nowhere. / US, support: guccihighwaters, Sullii

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program