Program

O akci:

Hudební a striptérská skupina z Prahy 5 Smíchova Mig 21 se těší na podzimní turné, které už tak dlouho neměla. V Lucerna Music Baru se kapela zastaví hned třikrát 23., 24. a 25. listopadu 2021.

Kapela vydává 24. září po sedmi letech nové studiové album Džus noci, kde se objeví skladby i singly, které vznikaly v průběhu posledních let a kapela je již hraje na svých koncertech, jako Svoboda není levná věc, Hurá, Hyjé!, Hej kámo, nebo Těsně vedle sebe, ale i úplné novinky.

Na albu se objeví i řada hostů, v čele s Erikou Stárkovou, Marthou Issovou, Matějem Ruppertem a Radkem Škarohlídem a roli hudebních producentů se zhostili např. Tomáš Konůpka, Lukáš Chromek či Roman Holý.

Frontman Jiří Macháček k podzimnímu turné říká: „Připravili jsme pro naše fanoušky novou desku, která vyjde koncem září a staronovou chuť opět vyrazit na klubovo-kulturákovou šňůru a užít si to s vámi, jak jsme byli po dlouhá léta zvyklí! Doufáme v zázrak, jak se koneckonců zpívá v naší poslední písni Těsněvedlesebe, a těšíme se, že to tentokrát dopadne a zažijeme jedinečný společný zážitek plný překvapení! Připravte si kalhotky, úsměvy a hlavně vaše srdce! Bez vás to nebude ono.“

Kapacita klubu a bezpečnostní a hygienická pravidla se řídí aktuálně platnými pravidly stanovenými Ministerstvem zdravotnictví ČR. Aktuální pravidla najdete ZDE.

Číst méně

Další akce

Středa
23/2

19:00

Hudební ceny Vinyla 2021: DVA + Arleta + Miss Petty

Koupit vstupenky
Úterý
1/3

19:00

ATMO music – křest alba, special guest: Sofian Medjmedj, Reginald

Koupit vstupenky
Čtvrtek
10/3

19:00

MTO Universal Praha

Koupit vstupenky
Středa
16/3

19:30

Mňága a Ždorp

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program