Program

O akci:

Scott McCloud, vůdčí osobnost tak zásadních amerických kapel jako Girls Against Boys, Soulside nebo Paramount Styles se rozhodl oslavit své padesátiny v Praze! Stane se tak v Lucerna Music Baru velkým koncertem v neděli 5. listopadu…

Scott McCloud. Hudební resumé tohohle chlapíka je zcela mimořádný. Postpunková muzika by byla nepoměrně chudší – a určitě jiná – kdyby se Scott nerozhodl zasvětit svůj život kytaře a punku… Soulside, Girls Against Boys, New Wet Kojak, Operator NYC, Paramount Styles – každá z jeho kapel nebo projektů, ať je založil v D.C. nebo v New Yorku, je něčím dosud výjimečná a neopakovatelná.

A teď to hlavní: Scott McCloud oslaví 5. listopadu svých 50 let a místem velký oslavy bude – ano – Praha: „Praha je velký město plný temnoty a nádhery. Pro Američana pořád ještě tajemný, i pro expata jako jsem já. Praha inspiruje mojí představivost, stejně jako New York v 90. letech“, říká Scott.

Označte si velkou červenou fixou neděli 5. listopadu. V Lucerna Music Baru budou v kompletní původní sestavě hrát GIRLS AGAINST BOYS (pozor – jediný koncert kapely v Evropě v roce 2017 a první od roku 2014, v CZ od roku 2013!), potom rovněž v kompletní původní sestavě s Bobbym Sullivanem legendární SOULSIDE (první a jediný koncert v Evropě od roku 1989!!!), chybět nebudou PARAMOUNT STYLES, ovšem po dlouhé době jako kapela, a to ve své nejlepší sestavě… a taky projekt OPERATOR, za nímž se se Scottem McCloudem neskrývá nikdo jiný než italský producent TEHO TEARDO, u nás známý především spoluprací s Blixou Bargeldem. I v případě Operatoru to bude první a jediné vystoupení od roku 2004. A ještě jednou fakt pozor – členové všech kapel přiletí do Prahy jedině a výhradně kvůli tomuhle koncertu, není to součást žádného turné. Těšíme se velmi!

Vstupenky nyní v prodeji za 550 Kč + poplatky. Cena na místě bude v den koncertu 650 Kč.

Číst méně

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Pátek
17/6

18:00

Battles / US

Koupit vstupenky
Úterý
21/6

19:00

Crime & The City Solution / AU + Hugo Race

Koupit vstupenky
Středa
22/6

20:00

Jimmy Eat World / US, support: Together Pangea

Koupit vstupenky
Úterý
28/6

20:00

Laura Jane Grace / US, support: Cold Years

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program