Program

O akci:

Co se stane, když smícháte západoafrický beat kmene Joruba s moravským cimbálem? Zjistíte to, když na Hithit.cz podpoříte vydání nové desky Ikaros kapely Android Asteroid nebo když přijdete 18. prosince 2014 na křest v pražském Lucerna Music Clubu. Ale můžete i oboje!

O Android Asteroid jste už asi slyšeli. Jako první česká skupina loni nahrála desku v Abbey Road Studios v Londýně, ve stejných prostorách, kde vznikaly hity The Beatles a dalších legend. Měli vždycky velké plány a nikdy se nebáli pustit tam, kde by se jiní zastavili. Vždy se obklopovali prvotřídními muzikanty a do každého nového projektu se pustili se záviděníhodnou energií. Nyní paprsky jejich nadpozemské síly míří k dosažení dalšího snu: desky s názvem Íkaros.

Deska se nahrávala ve špičkovém Studiu Svárov pod vedením hudebního inženýra a kytaristy Android Asteroid Lukáše Martínka. Kromě Jana a Tomáše na něm uslyšíte vokály kosmické Anny Marii Almeidy, baskytaristu Marka Minárika, klavíristu Viliama Béreše a legendárního kontrabasistu Josefa Feča. Mastering v New Yorku s držitelem Grammy Tomem Coyem, design desky s jedním z Top 200 světových grafiků Pavlem Fuksou.

Zbytek už je na vás. Android Asteroid se rozhodli svou novou desku Íkaros vydat i na vinylu, a aby se jim přání splnilo, jdou svým fanoušků opět naproti prostřednictvím veřejné sbírky na internetu. Pro každého, kdo se bude chtít podílet, jsou připravené odměny včetně CD, vinylu nebo vstupenky na křest 18. prosince 2014 v Lucerna Music Baru.

PODPOŘTE ANDROID ASTEROID NA HITHIT.COM

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Pátek
17/2

18:00

Stein27 – PŘESUNUTO NA 22. 9. 2023

Více informací
Středa
22/2

19:00

Ceny Vinyla 2022: Anna Vaverková / lobbyboy&saab900turbo / Mat213 / Tamara

Koupit vstupenky
Úterý
28/2

20:00

Rest & DJ Wich

Koupit vstupenky
Pondělí
6/3

20:00

Masta Ace & Marco Polo / US

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program