Program
Datum akce: 11/2 20:00

The Dead Daisies přivezou nové album Holy Ground

RockRock’n’Roll je cesta, nikoliv cíl… všichni známe tohle rčení!! V roce 2021 The Dead Daisies pokračují ve své cestě s novou hudbou, koncerty a novým dobrodružstvím. V Lucerna Music Baru vystupovali už několikrát, tentokrát se na jeho kruhové podium vrátí 11. 2. 2021.

The Dead Daisies je australsko-americká rocková superskupina založena roku 2013 v Sydney. David Lowy coby zakladatel, kytarista a vůdčí postava vybíral do kapely řadu menších i velkých hvězd. Loni mezi sebou The Dead Daisies přivítali nového člena, legendárního Glenna Hughese (Deep Purple, Black Country Communion). Glenn se ujal zpěvu a basové kytary po boku kytaristů Douga Aldriche (Whitesnake and Dio), Davida Lowyho (Mink a Red Phoenix) a bubeníka Deen Castronova (Journey, Bad English a Hardline). Glenn je nesporným přínosem pro kapelu, pravým originálem uvedený do Rock And Roll Hall of Fame, s bohatou osobní historií v hudbě, která oplývá mnoha těžkými rockovými váhami.

Na koncertě zazní i jejich nové album Holy Ground, které vyjde v lednu 2021 a podílí se na něm už i Glenn Hughes, o produkci se postaral Ben Grosse.

Vstupenky zakoupené na původní termín 9. 6. 2020 zůstávají v platnosti na 11. 2. 2021. Pokud by se vám nový termín nehodil, je možné vstupenky do 5. 9. 2020 vrátit v místě nákupu.