Program
Datum akce: 10/4 16:00

Spolu jedním hlasem už v pátek z Lucerna Music Baru

V pátek 10. dubna se uskuteční největší online charitativní festival Spolu jedním hlasem, v rámci kterého se budou vysílat živé koncerty i z pražského Lucerna Music Baru. Na kruhovém pódiu divákům zahrají David Koller, Ben Cristovao, Wohnout a Pokáč, dále se v rámci festivalu můžete těšit na Jaroslava Uhlíře, Martu Jandovou, Vojtu Dyka, Matěje Rupperta, Mirai, Lenny a spoustu dalších umělců, sportovců, či youtuberů. Laďte v 16:00 Facebook, YouTube, Instagram anebo TV Seznam. Spolu se začátkem online festivalu odstartuje finanční sbírka, jejíž výtěžek poputuje na podporu a ochranu hrdinů dnešní doby – lidem z první linie, zejména pracovníkům sociálních služeb.

Všichni účastníci festivalu se spojili, aby „Spolu jedním hlasem“ poděkovali lidem v první linii a současně podpořili finanční sbírku na podporu těch, kteří to momentálně potřebují nejvíce. „V takto rychle se měnící situaci nebylo jednoduché rozhodnout, kam prostředky nasměrovat, kde jsou potřeba nejvíce. Nakonec jsme zjistili, že aktuálně mohou nejvíce pomoci ve sféře sociálních služeb. Domovy seniorů, domovy s pečovatelskou službou, pečovatelé v terénu, ti všichni teď pociťují opravdový nedostatek financí na pořízení dokonce i zcela elementárních pomůcek,“ uvedl Petr Mohyla za pořadatelský tým Přehrady Fest.

„Do podpory akce „Spolu jedním hlasem“ zapojujeme všechny naše značky od hudebních rádií Evropy 2 a Frekvence 1 přes zpravodajské rádio Z až po dětskou značku Pigy, abychom oslovili co nejvíce posluchačů. V příštím týdnu se navíc zapojíme do pokračování této charitativní akce – do dražby roušek. Výtěžek z prodeje roušek s podpisy a vzkazy našich moderátorů, půjde opět na pomoc nejvíce potřebným,“ prozrazuje Martina Říhová, výkonná ředitelka Active Radio.

„Jsme rádi, že můžeme být skrze naše celoplošné terestrické vysílání Televize Seznam součástí tohoto charitativního projektu. Přímý přenos z festivalu nabídneme divákům jako jediná tuzemská televizní stanice v pátek od 17.00 do 22.00 hodin. Společnost Seznam.cz podporuje vlastními aktivitami spoustu lidí, kteří jsou koronavirovou krizí zasaženi. I proto jsme o účasti na Spolu jedním hlasem nemuseli dlouho přemýšlet,“ říká Ivan Mikula, ředitel Televize Seznam, a dodává, že domluva s organizátory byla rychlá a bezproblémová. „Vše, co by jindy trvalo i několik týdnů, se v dnešní době zvládá domluvit v řádu hodin. Cením si toho, jak se lidé dokáží v těchto dnech semknout a společně podpořit dobrou věc,“ pochvaluje si Mikula.

Více na www.spolujednimhlasem.cz