Program

O akci:

David Koller, Jaroslav Uhlíř, Ben Cristovao, Wohnout, Mirai, Lenny, Pokáč a další. Umělci, youtubeři a sportovci připravují rozsáhlý live stream a sbírku na podporu lékařů, sestřiček, hasičů a dalších hrdinů dnešních dnů. Sledujte živě u nás na Facebooku, na YouTube, Instagramu anebo na TV Seznam. Všechno info ZDE.

Velký pátek 10. dubna přinese od 16 hodin jedinečný online charitativní program, v rámci kterého budou živě přenášeny koncerty z Lucerna Music Baru. Program dále doplní streamovaná krátká vystoupení umělců či pozdravy sportovců ze všech koutů České republiky a reportáže se zdravotníky, policisty či hasiči.

„Česká republika nyní čelí největší výzvě a nejtěžší zkoušce v její novodobé historii a my jsme každý den svědky obrovského hrdinství lidí, bez nichž bychom to nezvládli – zdravotníků, hasičů, policistů ale i pošťáků, prodavaček a různých dobrovolníků. A všem těmto lidem bychom rádi spolu jedním hlasem řekli DĚKUJEME!,“ vysvětluje Petr Mohyla za pořadatelský tým Přehrady Fest, který však nechce zůstat jen u slov a proto nedílnou součástí programu bude také finanční sbírka, jejíž výtěžek bude použit na vybavení a ochranu právě těch lidí, kteří vystavují svoji tvář koronaviru denodenně.

„Svou účast v Lucerna Music baru, nebo vzdáleně ze své zkušebny, obývacího pokoje a podobně již potvrdila řada významných umělců jako David Koller, Jaroslav Uhlíř, Ben Cristovao, Mirai, Pokáč, Lenny, Marpo, UDG, Poetika nebo Voxel. S dalšími jednáme a mnoho se jich hlásí spontánně s neuvěřitelnou chutí a odhodláním přidat se a pomoci,“ sdělil další z iniciátorů Tomáš Staněk. „Společně jedním hlasem“ se k výše uvedeným umělcům může streamem připojit jakákoliv skupina odkudkoliv z České republiky, široká veřejnost může vyjádřit svoji podporu zasláním charitativní DMS.

Program bude online streamován na kanálech platforem YouTube, Facebook a částečně i Instagram a bude doplněn i o doprovodný program pro děti. „Myšlenka uspořádat charitativní projekt „Spolu jedním hlasem“ v dnešní nelehké době se nám líbila hned od začátku. Můžeme tak pomoci lidem bojujícím s koronavirem v první linií, ti to nyní potřebují nejvíce. Během pětihodinového koncertu, který budeme živě přenášet na sociálních sítích Evropy 2 i Frekvence 1, poběží finanční sbírka na zajištění vybavení pro ně,“ říká Martina Říhová, výkonná ředitelka Active Radio. Mediálním parterem akce jsou rádia Evropa 2 a Frekvence 1.

V souladu se stávajícími bezpečnostními a hygienickými opatřeními se tyto koncerty uskuteční bez publika a počet technického personálu bude omezen na nezbytné minimum.

Více na www.spolujednimhlasem.cz

Číst méně

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Čtvrtek
23/9

20:00

Arrested Development / US – ODLOŽENO

Více informací
Pondělí
4/10

20:00

Mudhoney / US – ZRUŠENO

Více informací
Úterý
5/10

20:00

Pumpa – 40 let

Koupit vstupenky
Středa
6/10

19:00

Zakázaný ovoce + Jaksi Taksi

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program