Program
Datum akce: 5/11 18:00

Francouzský funk a soul značky Electro Deluxe už v pátek!

Funk-soul-hiphopová parta Electro Deluxe se vrátí 5. listopadu do Prahy, aby představila svojí aktuální desku Apollo. Nenechte si ujít jejich nezapomenutelný koncert! Vstupenky v předprodeji za 521 Kč pořídíte na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz. Na místě 590 Kč.

Energická formace Electro Deluxe je spojením šesti vyhledávaných francouzských instrumentalistů s americkým zpěvákem Jamesem Copleyem. Říkají o sobě, že jsou vlci v rouše beránčím, což přesně odpovídá zážitku, který na koncertě dostanete. Elegantní a charismatičtí muzikanti se během pár minut promění v hudební dravce perfektně kombinující jazz, funk a groove.

Jejich šesté studiové album s názvem Apollo prozkoumává nové galaxie. Pod vedením slavného francouzského beatmakera 20SYL (C2C, HOCUS POCUS, ALLTTA…) je pařížská kapela vyslána na misi připomínat vzpomínky na budoucnost realitou současnosti. Albem provází retro-futuristický zvuk, který spojuje jejich organický groove a digitální emoce a dohromady vytváří hudební UFO s francouzským nádechem bien sûr. DNA Electro Deluxe se však nijak nezměnila. Bezvadná rytmická sekce, nadzvukové trumpety a jedinečný hlas, to vše je připraveno na mezigalaktický průzkum. Apollo je zatím jejich nejlepším hudebním počinem, který se snaží obsáhnout hudební dědictví Electro Deluxe do přítomnosti.