Program
Datum akce: 29/4 19:00

Americká pop-rocková senzace PVRIS míří do Lucerna Music Baru

Americká pop-rocková kapela producentky, zpěvačky a multiinstrumentalistky Lyndsey Gunnulfsenové, PVRIS, míří do pražského Lucerna Music Baru. 29. dubna tady rozjede svoji elektropopovou, synth-popovou a alt-rockovou smršť. Naposledy se PVRIS v Praze ukázali coby support Fall Out Boy a předvedli perfektní show. Nenechte si je ujít tentokrát jako headlinery. Večer otevře speciální host – americká zpěvačka Scene Queen.

Už celou dekádu si Lyndsey Gunnulfsenová razí svou vlastní cestu hudebním světem s projektem PVRIS. V roce 2014 oslnila debutem White Noise, dostala se na velká pódia a vydobyla si své místo na rockové scéně. Lynn začínala s metalcoreovou kapelou o pěti členech, dnes patří k tomu nejzajímavějšímu, co může rocková scéna nabídnout a zvládá to s pouhým jedním stálým členem kapely a koncertním bubeníkem. PVRIS jsou unikát, který oslovil i velká jména, v minulosti dělali support například Fall Out Boy, Muse, 30 Seconds To Mars nebo Paramore.

„Mým úkolem, jako umělkyně, rozhodně není vyhovět nějakým trendům nebo snad nostalgii posluchačů. Musím se řídit tím, k čemu se cítím nucena, a snažit se odhalit, jaké pravdy a poselství v tom mohu najít. Vždycky musím přijmout riziko změny a věřit, že každá fáze mojí hudby bude rezonovat právě s tím, s kým rezonovat má,“ říká Lyndsey ke své proměnlivé tvorbě.

Nenechte si tuhle jedinečnou muziku ujít naživo!