Program

O akci:

Xindl X pokřtí novou desku Fén X s hosty Katarínou Knechtovou, Mirkou Miškechovou, písničkářem Láskou a filmovými projekcemi. První limitovaná vlna vstupenek je za 390 Kč, po vyprodání se cena zvýší na 590 Kč. Kromě standardních vstupenek je v prodeji i omezený počet VIP Meet & Greet vstupenek, které obsahují sezení na balkoně, přednostní vstup do klubu a setkání s Xindlem X před koncertem.

Už 13. 9. 2024 se konečně dočkáme nového alba Xindla X s názvem Fén X! V listopadu se také můžeme těšit na speciální křty nové desky, které proběhnou v Praze, Brně a Ostravě. Na albu Fén X najdou příznivci také již vydanou epickou baladu Černý stíny, singly Smíšený pocity, Cash s rapperem Earthem, nebo hitovku známou ze seriálu Policie Hvar Si zabil kámo, která momentálně patří mezi nejhranější songy na českých rádiích.

Speciální koncerty odehraje Xindl X s celou kapelou, hosty i filmovými projekcemi.

„Těšíme se, že zahrajeme fanouškům nové věci, zařadíme samozřejmě i všechny osvědčené hity. Zároveň si s námi zazpívají skvělé zpěvačky – Katarína Knechtová a Mirka Miškechová a jako speciální host vystoupí také muzikant Láska,” zve Xindl X.

Číst více

Další akce

Sobota
28/9

19:00

The Kiffness / JAR

Koupit vstupenky
Středa
16/10

20:00

Timudej

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program