Program

O akci:

Welshly Arms, autoři hymnických singlů Legendary a Sanctuary, které zabodovaly i v českém rozhlasovém éteru, se po třech letech vrací do Lucerna Music Baru!

Velké hity a živá vystoupení, při kterých mrazí v zádech. To jsou Welshly Arms. Jejich album No Place Is Home z roku 2018 nasbíralo přes 350 milionů streamů a dokonale ilustruje senzační hudební cestu Welshly Arms.

Poté, co v roce 2017 vypustili svůj hymnický singl Legendary, se pětice ze středozápadu katapultovala z hraní v místních hudebních klubech v Clevelandu na pódia největších světových rockových festivalů včetně Lollapalooza, The Reading & Leeds Festival, Rock am Ring a dalších.

Zatímco byli na cestách po Evropě a Severní Americe zdánlivě dva roky v kuse, objevily se melodie Welshly Arms v populárních médiích včetně oceňovaného filmu Quentina Tarentina The Hateful Eight (Trailer), Underground 6 (Netflix), Empire (Fox), FIFA (EA Sports) a byly použity významnými značkami, jako jsou Miller Lite, Jeep, ESPN, MLB, NFL a NASCAR a mnoha dalšími.

Číst méně

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Úterý
28/6

20:00

Laura Jane Grace / US – PŘESUNUTO DO FUTURA

Více informací
Středa
29/6

20:00

Jerry Cantrell / US, support: Electric Enemy

Koupit vstupenky
Čtvrtek
30/6

21:00

Konec školního roku

Více informací
Pátek
1/7

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Zobrazit celý program