Program

O akci:

Náhradní datum za 2. 9. 2020.

Walter Trout je považován za jednoho z nejlepších kytaristů všech dob. Po několika letech se opět vrací do České republiky a zahraje v pražském Lucerna Music Baru.

Walter Trout, ikonický blues – rockový kytarista, na sebe opět upoutal pozornost na začátku tohoto roku, kdy vydal nové album Survivor´s Blues. Během jeho úctyhodné kariéry je toto album již pětadvacáté. Album to je výjimečné, stejně jako je Walter Trout výjimečným umělcem, přestože na něm nenajdete jedinou autorskou věc. Vydal ho jako poctu starší a temnější bluesové hudbě, jejíž cover verze se zase tak moc často nevydávají. I název tohoto titulu nese hlubší význam, a to vzhledem k Troutově životním zkušenostem, kdy v roce 2015 dokázal zvítězit nad závažným onemocněním za podpory svých fanoušků.

I jeho návrat byl impozantní. Hned rok poté, co mu byla úspěšně transplantována játra, získal dvě hudební ceny. Traub byl oceněn Blues Music Award za skladbu Gonna Live Again a za album Battle Scars jako Rock Blues album roku. V květnu roku 2020 budou mít příznivci tohoto umělce, kterého The Los Angeles Times kdysi označilo za „strhujícího, gladiátorského kytaristu, kterého přesně popisuje termín ‚kytarový hrdina´,“ možnost zažít opět naživo a v plné síle!

Číst méně

Sledujte interpreta

Další akce

Pondělí
12/10

20:00

Eric Gales / US – ZRUŠENO

Více informací
Pondělí
26/10

20:00

Ghostpoet / UK – ZRUŠENO

Více informací
Čtvrtek
11/2

20:00

The Dead Daisies, very special guest: Those Damn Crows

Koupit vstupenky
Úterý
2/3

20:00

Larkin Poe / US

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program