Program

O akci:

V únoru 2023 přivítáme Ville Valo, zpěváka dnes už rozpadlých HIM, který nám připomene, že finský love metal stojí za poslech! Ville Valo dorazí do Lucerna Music Baru v rámci turné k novému albu VV Neon Noir.

V historii alternativního rocku 21. století je jen málo umělců, kteří by vrhali delší a svéráznější stín než finský průkopník Love Metalu Ville Valo. Vždyť jeho kapela HIM patřila bez problémů k nejikoničtějším a nejsvéráznějším skupinám tohoto tisíciletí. Jejich hudba, horlivě uctívaná, radostně haněná, ale nemožná k přehlédnutí, zanechala nesmazatelnou stopu v zástupu fanoušků po celém světě.

Šarlatová písmena znamenala Jeho pekelné veličenstvo. Jejich zakladatel znamenal něco, co se rozkošně vymykalo současnému stavu.
„Doufali jsme jen, že dočasně přesměrujeme tok krve hard rocku z dolních oblastí k srdci,“ vzpomíná Ville Valo, zpěvák, skladatel a hlavní motor HIM. Soudě podle monolitické přítomnosti Heartagramu na jakémkoli hudebním účtu tohoto tisíciletí je zřejmé, že se mu to podařilo.

Debutové album VV Neon Noir je naplánováno k vydání na začátek roku 2023; patřící do stejného opuštěného světa plného strastí a rozmarů, jaký kdysi vymyslel a řídil Valo v HIM, přichází VV s dalšími nuancovanými tóny jemného vyzrálého Cabernetu.

Číst méně

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Úterý
4/10

20:00

Mudhoney / US, special guest: The Drove

Koupit vstupenky
Pondělí
10/10

20:00

The Brian Jonestown Massacre / US

Koupit vstupenky
Čtvrtek
13/10

19:30

Levellers / UK, support: Nick Parker & The False Alarms

Koupit vstupenky
Neděle
16/10

20:00

České srdce – 33 let

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program