Program

O akci:

United Flavour se rozhodli přesunout podzimní turné na rok 2020. Níže najdete vyjádření kapely. Již zakoupené vstupenky zůstanou platné i na náhradní termín, který co nejdříve oznámíme.

Milí UF fans,

bohužel vám musíme oznámit, že z vážných rodinných důvodů jednoho z členů kapely jsme se rozhodli přesunout podzimní část Here To Stay Tour na rok 2020. Tyto zastávky turné budou přesunuty na 2020: Brno 9. 11., Kutná Hora 15. 11., Praha 21. 11., Písek 30. 11., Vroutek 13. 12. a Plzeň 20. 12. Náhradní termíny koncertů oznámíme během pár dní. Již zakoupené vstupenky na původní termíny zůstanou v platnosti i na nová data. Moc se za tuto změnu omlouváme a těšíme se, až si zase s vámi užijeme positive vibes v klubech. Děkujeme velice za pochopení a za vaší podporu.

United Flavour

Mezinárodní skupina United Flavour přichystala velký comeback! Už v únoru se vrátila na hudební scénu party singlem Candela, v létě vystoupila na desítce vybraných festivalů a v listopadu vyráží na turné k novému albu Here To Stay. Společně se vstupenkou na křest si můžete zakoupit i nové album, které obdržíte při vstupu do klubu. Samozřejmě podepsané od kapely. :)

První singl Candela, na kterém hostují slovenští Medial Banana, má na kontě už více jak půl milionu zhlédnutí. 15. října United Flavour vypustili další ochutnávku z připravovaného alba Here To Stay – klip k singlu No Voy A Cambiar, na němž spolupracovali s předním španělským zpěvákem Morodem, který kombinuje vlivy jamajské hudby a hiphopu.

„Na koncerty se už delší dobu připravujeme a kromě nové hudební show, v rámci které s námi vystupují vokalistky z party One Ivy, jsme zapracovali i na vizualizacích a světelné show,“ komentuje Djei Gogo, producent, skladatel a zároveň baskytarista.

United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hip hopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo, původem z Pobřeží Slonoviny. Na svém kontě mají 2 studiová alba, více než 15 let existence, odehráli stovky klubových i festivalových koncertů v Čechách a zahraničí. Skupina hrála po boku světových hvězd jako Manu Chao, Shaggy, Max Romeo, Buju Banton, Israel Vibration, Gentleman a další.

Číst méně

Sledujte interpreta

Další akce

Neděle
18/10

19:30

N.O.H.A. Noise of Human Art – křest alba

Koupit vstupenky
Pondělí
19/10

19:30

N.O.H.A. Noise of Human Art – křest alba

Koupit vstupenky
Čtvrtek
22/10

20:00

7krát3 & live band

Koupit vstupenky
Středa
4/11

20:00

United Flavour – křest alba

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program