Program

O akci:

Na koncert United Flavour si bohužel budeme muset ještě počkat. Koncert se vzhledem k aktuálním protiepidemickým opatřením přesouvá na 21. 4. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti, pokud by se vám nový termín nehodil, můžete vstupenky do 4. 12. 2020 vrátit v místě nákupu.

Děkujeme za pochopení a trpělivost v této turbulentní době.

Lucerna Music Bar & United Flavour

Mezinárodní skupina United Flavour přichystala velký comeback! Už v únoru 2019 se vrátila na hudební scénu party singlem Candela, v létě vystoupila na desítce vybraných festivalů a podzim vyráží na odložené turné k novému albu Here To Stay, které u nás pokřtí.

První singl Candela, na kterém hostují slovenští Medial Banana, má na kontě už více jak milion zhlédnutí.

„Na koncerty se už delší dobu připravujeme a kromě nové hudební show, v rámci které s námi vystupují vokalistky z One Ivy, jsme zapracovali i na vizualizacích a světelné show,“ komentuje Djei Gogo, producent, skladatel a zároveň baskytarista.

United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hiphopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo, původem z Pobřeží Slonoviny. Na svém kontě mají 2 studiová alba, více než 15 let existence, odehráli stovky klubových i festivalových koncertů v Čechách a zahraničí. Skupina hrála po boku světových hvězd jako Manu Chao, Shaggy, Max Romeo, Buju Banton, Israel Vibration, Gentleman a další.

Číst méně

Sledujte interpreta

Další akce

Čtvrtek
20/5

20:00

Ty Nikdy Label – PŘESUNUTO NA 4. 9. 2021

Koupit vstupenky
Pátek
18/6

17:00

Rest & DJ Herby – Open Air Ledárny Braník

Koupit vstupenky
Pátek
16/7

17:00

Paulie Garand & Kenny Rough – Open Air Ledárny Braník

Koupit vstupenky
Čtvrtek
22/7

17:00

Sto zvířat – Open Air Ledárny Braník

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program