Program

O akci:

Mezinárodní skupina United Flavour přichystala velký comeback! Už v únoru 2019 se vrátila na hudební scénu party singlem Candela, v létě vystoupila na desítce vybraných festivalů a na jaře 2020 vyráží na turné k novému albu Here To Stay, které u nás pokřtí. Vstupenky na původní termín koncertu 21. 11. jsou platné i na 24. 3.

První singl Candela, na kterém hostují slovenští Medial Banana, má na kontě už více jak půl milionu zhlédnutí. 15. října United Flavour vypustili další ochutnávku z připravovaného alba Here To Stay – klip k singlu No Voy A Cambiar, na němž spolupracovali s předním španělským zpěvákem Morodem, který kombinuje vlivy jamajské hudby a hiphopu.

„Na koncerty se už delší dobu připravujeme a kromě nové hudební show, v rámci které s námi vystupují vokalistky z One Ivy, jsme zapracovali i na vizualizacích a světelné show,“ komentuje Djei Gogo, producent, skladatel a zároveň baskytarista.

United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hiphopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo, původem z Pobřeží Slonoviny. Na svém kontě mají 2 studiová alba, více než 15 let existence, odehráli stovky klubových i festivalových koncertů v Čechách a zahraničí. Skupina hrála po boku světových hvězd jako Manu Chao, Shaggy, Max Romeo, Buju Banton, Israel Vibration, Gentleman a další.

Číst více

Vstupenky online

Další akce

Úterý
3/3

19:30

Elephant Man / JA, support: Pull Up Unity, Mad Coffin ad.

Koupit vstupenky
Čtvrtek
12/3

20:00

DJ Krush / JP, support: DJ Friky

Koupit vstupenky
Pondělí
16/3

20:00

Švihadlo – křest alba

Koupit vstupenky
Úterý
17/3

20:00

Fat Freddy’s Drop / NZ

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program