Program

O akci:

Náhradní termín za 4. 11. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Mezinárodní skupina United Flavour přichystala velký comeback! Už v únoru 2019 se vrátila na hudební scénu party singlem Candela, v létě vystoupila na desítce vybraných festivalů a podzim vyráží na odložené turné k novému albu Here To Stay, které u nás pokřtí.

První singl Candela, na kterém hostují slovenští Medial Banana, má na kontě už více jak milion zhlédnutí.

„Na koncerty se už delší dobu připravujeme a kromě nové hudební show, v rámci které s námi vystupují vokalistky z One Ivy, jsme zapracovali i na vizualizacích a světelné show,“ komentuje Djei Gogo, producent, skladatel a zároveň baskytarista.

United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hiphopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo, původem z Pobřeží Slonoviny. Na svém kontě mají 2 studiová alba, více než 15 let existence, odehráli stovky klubových i festivalových koncertů v Čechách a zahraničí. Skupina hrála po boku světových hvězd jako Manu Chao, Shaggy, Max Romeo, Buju Banton, Israel Vibration, Gentleman a další.

Číst méně

Další akce

Čtvrtek
11/3

20:00

Poletíme?

Koupit vstupenky
Čtvrtek
20/5

20:00

Ty Nikdy Label

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program