Program

O akci:

“Pojmenováním desky Adrian Thaws říkám, že mě vůbec neznáte,” říká Tricky, když popisuje svou jedenáctou desku. “Tolikrát mě už lidi zkoušeli odhadnout, ale já se s každou novou deskou vydávám úplně jinam.“

Adrian Thaws je barevná poutavá kolekce písniček, které přecházejí od hip hopu k house, od jazzu k blues, od rocku k reggae. Bylo nahráno v Trickyho domácím studiu v Londýně, kam opět přesídlil po téměř dvou desetiletích v New Yorku, Los Angeles a Paříži, a podílela se na něm celá řada mezinárodních spolupracovníků: Francesca Belmonte, Nneka, Mykki Blanco, Bella Gotti, Tirzah, Blue Daisy a Oh Land. Je to deska, která se musí poslouchat pořádně nahlas..

Tricky dělá komplikovanou hudbu, protože Adrian Thaws měl komplikovaný život. Narodil se v roce 1968, vyrostl ve velké rodině, která byla doslova černobílá, venkovsko-městská, ve které byly silné ženy a nestálí muži. Poznáte ho podle převzatých písniček. Klasika Janet Kaye z roku 1979 s názvem Silly Games připomíná jeho dětství v bristolské čtvrti Knowle West. London Posse a jejich píseň z roku 1990 Gangster Chronicle sahá k jeho hudebnímu dospívání s Wild Bunch a Massive Attack, kdy se nazýval Tricky Kid, před tím, než začal svou sólovou kariéru v roce 1995 se skvělým albem Maxinquaye.

Tricky nedávno dal k volnému stažení 2 zbrusu nové tracky a francouzskou verzi písničky Nicotine Love. Na všech trackách hostuje indo-francouzská vokalistka AJEYA, která přijede s Trickym i do Prahy. Stahujte zdarma ZDE.

Support: Strangers in the City

Line-up:
18:30 otevreni klubu
19:00 Strangers in the City
20:00 Tricky
21:30 konec

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Dnes
21/2

19:00

Rohony – křest alba – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Zítra
22/2

20:00

DJ Krush / JP, support: Philip T.B.C. feat. LifeSize MC and Nisha Di

Koupit vstupenky
Pátek
23/2

21:00

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
24/2

21:00

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Zobrazit celý program