Program

O akci:

Kapela Top Dream Company slaví dvacetiny! Jedenáct muzikantů špičkové funkové kapely, k tomu spousta hostů a navíc křest nového alba – to vše vás čeká 26. září v Lucerna Music Baru na koncertě, který TDC nazvali Hotovo dvacet.

Během doby svého trvání dokázala kapela vydat 5 alb, zahrát stovky koncertů po Česku i po Evropě, potkat se na pódiu s Kool and the Gang, Cory Henrym nebo Victorem Wootenem a hlavně roztancovat každé publikum a rozdat bezpočet úsměvů i uznalých „stank face“ pohledů. V hudbě vycházejí hlavně z funku, ale kombinují ho s popem, rapem i soulem. V posledních letech se navíc TDC pevně usadili v českých textech, takže jsou posluchačům ještě blíž.

Jádro TDC tvoří trumpetista a kapelník Petr Harmy Harmáček spolu se zpěvákem a frontmanem Jakubem Vaňasem. Ty doplňují vrcholoví čeští muzikanti se zkušenostmi z největších pódií s největšími jmény. Pro tento večer si navíc pozvou hosty, kteří kapelou buď prošli nebo v ní zanechali výraznou stopu. Těšit se tak můžete na Evu Burešovou, Ondřeje Rumla, Martinu Bárta, Alfonse Llupiho a mnoho dalších.

Každá TDC párty stojí za to, ale když se tentokrát spojí s oslavou narozenin a křtem nového alba, bude se ten večer těžko v Praze hledat žhavější klub.

Číst více

Sledujte interpreta

Další akce

Úterý
24/9

18:30

Magnum Jazz Bigband – 25 let

Koupit vstupenky
Sobota
28/9

19:00

The Kiffness / JAR

Koupit vstupenky
Středa
16/10

20:00

Timudej, special guest: CLPBND

Koupit vstupenky
Čtvrtek
24/10

18:30

Electro Deluxe big band feat. B-Side Band

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program