Program

O akci:

Tradiční koncert v Lucerna Music Baru k narozeninám Top Dream Company se letos uskuteční ve středu 29. září. „Minulý rok to byla poslední šance nás vidět před tou depkou, co pak nastala. Lucerna je vždycky velmi zvláštní koncert, je něčím velmi výjimečný a speciální. Vznikli jsme zde a každým rokem si to připomínáme extra programem. Moc se těším,“ říká kapelník a producent Petr Harmy Harmáček, který pokračuje: „Chystáme letos pozvat několik nových hostů, kteří se podíleli na našem albu, bez kterých už diváci ty písničky prakticky nikdy neuslyší…“

V roce 2004 se parta mladinkých muzikantů rozhodla přestat poslouchat trampské písně, rozmlátila kytary, spálila maskáče a záhy si oblíbila třpytivé a lesklé outfity, aby přeštelovala své buňky pro naprosto jedinečný styl zvaný FUNK! Osady u řek vyměnila za předřažená pódia, po kterých šíří již několik let svůj precizní hudební styl v originálním pojetí. Milují všechny ženy světa, vlastní veškerou světovou energii, několik bank a jejich technikem je pokaždé americký prezident!

Jak už bylo řečeno, psal se rok 2004, když se dala dohromady parta výborných mladých hudebníků kolem Petra Harmáčka. Od té doby si TOP DREAM COMPANY vydobyli pevnou pozici na české funkové scéně a pravidelně přivádí do varu každého, kdo aspoň trochu miluje hudbu. To, že se kapela na jednom podiu vystřídala třeba se světovými jmény jako Kool & the Gang, Freak Power, Victor Wooten nebo Corym Henrym, je pak už jen další logický vývoj. Ať už se jedná o energickou párty v klubu nebo večerní dávku energie pod širým nebem, těchto jedenáct muzikantů v čele se zpěvákem Jakubem Vaňasem vás nenechá v klidu.

Kapacita klubu a bezpečnostní a hygienická pravidla se řídí aktuálně platnými pravidly stanovenými Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Číst méně

Další akce

Úterý
21/9

19:00

Brass Avenue – křest alba, ShizzleOrchestra, DJ Gadjo.cz

Koupit vstupenky
Pátek
15/10

18:00

Candy Dulfer / NL

Koupit vstupenky
Pátek
5/11

18:00

Electro Deluxe

Koupit vstupenky
Pondělí
15/11

19:30

J.A.R.

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program