Program

O akci:

Náhradní termín za koncerty 14. 5. 2020 a 31. 3. 2021.

Obě kapely nejsou na scéně žádnými nováčky. Protože se k sobě žánrově hodí, rozhodli se spojit síly a dopřát návštěvníkovi koncertu skvělý zážitek, na který se můžete těšit 31. března 2022 v Lucerna Music Baru.

Timudej se hudebně pohybují na rozhraní více stylů – počínaje odnožemi world music, jako samba, nebo balkánské rytmy, přes electro swing či přímočarý pop, až po elektronické beaty. Skupina tyto inspirace přetváří podle vlastních představ, svými texty je doplňuje o poeticko-dadaistické pojetí života a vyznává se v nich ze svého – podle vlastní charakteristiky – „bezmezného obdivu ke všem ženám světa“. Timudej svou taneční hudbou ve smyslu písní, na něž se dobře tančí, laškovně vybízí k tanci a zejména koncertní vystoupení okořeňuje notnou dávkou elektrizující energie a čirou radostí ze života.

Kapela Circus Problem je tu se svojí energií už od roku 2012. Shlédla se především v balkánském folku, který obohacuje prvky world music či electro swing. Na stage se cítí jako ryba ve vodě a dokáže roztančit nejednoho posluchače. Svojí bezprostředností si dozajista získá i vás.

Kapacita klubu a bezpečnostní a hygienická pravidla se řídí aktuálně platnými pravidly stanovenými Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Číst méně

Další akce

Čtvrtek
23/9

20:00

Arrested Development / US – ODLOŽENO

Více informací
Čtvrtek
7/10

20:00

Xavier Baumaxa – křest alba

Koupit vstupenky
Čtvrtek
21/10

19:00

Meky Žbirka

Koupit vstupenky
Čtvrtek
28/10

20:00

Beardyman / UK

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program