Program

O akci:

Vzhledem k přetrvávajícím obavám z nejisté situace covid-19 v Evropě a z toho, jak by mohla ovlivnit publikum, promotéry, kapelu a štáb, se The Reverend Peyton’s Big Damn Band rozhodl přesunout své evropské turné v roce 2021 na léto 2022. Tím pádem je jejich koncert 12. 12. 2021 v Lucerna Music Baru odložen na dosud neznámý termín. Vstupenky zůstávají v platnosti. Nový termín bude zveřejněn na stránkách pořadatele – www.livermusic.cz. Majitelé vstupenek budou o novém termínu informování zprávou přímo od předprodejní sítě GoOut.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Liver Music

Kytarista a zpěvák říkající si Reverend Peyton z Indiany je mistr takzvaného fingerpickingu, hráčského stylu, kdy jediný muzikant zvládne vést basovou linku i akordickou stavbu a melodickou nadstavbu. Je sběratelem starých resofonických i běžných akustických kytar, stejně jako různých dalších tradičních i značně bizarních nástrojů, například třístrunného cigar boxu, jehož historie sahá až do období americké občanské války, nebo proslulé „puško-kytary“, s níž natočil populární virální video, jež na YouTube nasbíralo už půldruhého milionu shlédnutí. Společně s frontmanem tvoří kapelu jeho žena Breezy, hrající na valchu a podporující svého muže v zábavné koncertní show, a bubeník Max Senteney, jehož souprava je poskládaná z nejrůznějších užitečných věcí jako je barel nebo kufr, stejně jako z kusů tradičního bubenického nádobíčka. Skupina se tak může pochlubit skutečně unikátním soundem, který jen podporuje teorii o naprosté přirozenosti a autenticitě hudby, kterou provozuje.

The Reverend Peyton’s Big Damn Band má na kontě desítku alb, to poslední, jak jinak než „covidové“, vydal letos v dubnu pod příznačným názvem Dance Songs For Hard Times. Je pravděpodobné, že právě z něj uslyšíme na prosincovém koncertě v Lucerna Music Baru nejvíce písniček.

Číst méně

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Úterý
21/6

19:00

Crime & The City Solution / AU + Hugo Race

Koupit vstupenky
Pondělí
29/5

20:00

Walter Trout / US

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program