Program

O akci:

The Kiffness je název hudebního projektu, za kterým stojí Jihoafričan David Scott. David je nadaný producent, zpěvák a klávesista, jehož elektronická hudba je fúzí různých žánrů, včetně jazzu, house a popu. Tvorba The Kiffness je energická, zábavná, přičemž její výrazná přidaná hodnota tkví v prvcích komedie a satiry.

Chytlavé melodie, experimenty a třeba i zpívající kočky? Pro Davida, který mixuje vokály lidí i zvířat z celého světa, žádný problém.

V Jižní Africe prorazil svým debutovým singlem „Where Are You Going“, který vyšel v roce 2013. Od té doby vydal několik hitů, včetně „Pushin‘ On“, „Find A Way“ a „Too Blessed To Be Stressed“.

Když v roce 2020 vypukla pandemie, David si parodiemi o koronaviru otevřel cestu k mezinárodnímu online publiku a začal experimentovat s video obsahem a hudebními remixy. Jeho audiovizuální tvorba se stala velkým hitem a kanál The Kiffness na YouTube má dnes již 2,5 milionů odběratelů.

David je důležitým hlasem nejen jihoafrické hudební scény. Své místo si našel i v éteru mezinárodních rádií, na festivalech, na online platformách a na mnoha světových pódiích. Jeho energie a styl je nejlepší naživo.

Číst více

Další akce

Čtvrtek
26/9

19:30

Top Dream Company – Hotovo dvacet

Koupit vstupenky
Středa
16/10

20:00

Timudej, special guest: CLPBND

Koupit vstupenky
Sobota
9/11

18:30

Royel Otis / AU

Koupit vstupenky
Úterý
19/11

19:00

Xindl X – křest alba

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program