Program

O akci:

The Dead Daisies jako kapela fungují od roku 2013. Zatímco sami členové patří mezi nejlepší rockery této planety, společně pak ještě stihli spolupracovat s hvězdami jako ZZ Top, Aerosmith, Lynyrd Skynyrd, Bad Company, INXS, The Cult, Judas Priest, KISS, Whitesnake nebo The Rolling Stones. Aktuálně mají na trhu již čtvrté studiové album, s kterým samozřejmě zavítají i k nám.

Novinka Burn It Down, na které se poprvé představuje i nový bubeník Deen Castronovo (Journey, Bad English), je skvělým nástupcem úspěšné desky Make Some Noise z roku 2016 a fantastické živáku Live & Louder z loňského roku. Vznikla opětovně za odborného produkčního dohledu Marti Frederiksena, který stál i za skvělým výsledkem předchozích desek. Aktuálně album propaguje dravý singl Rise Up, který jasně dokazuje, v jak skvělé formě se kapela v současné době nachází!

Do Prahy The Dead Daisies dorazí ve složení, ve kterém nebude chybět kytarista Doug Aldrich (Whitesnake, Dio), zpěvák John Corabi (Mötley Crüe, The Scream), basák Marco Mendoza (Thin Lizzy, Whitesnake), bubeník Deen Castronovo (Journey, Bad English, Hardline) a kytarista David Lowy (Red Phoenix, Mink). Je jasné, že se Lucerna Music Bar opětovně otřese v základech. A u toho rozhodně nesmíte chybět!

Vstupenky za 690 Kč pořídíte v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Doors: 19:00
Dr.Viktor: 20:00
The Dead Daisies: 21:15

Číst méně

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Neděle
6/6

18:00

Palaye Royale / CA – ODLOŽENO

Více informací
Středa
16/6

17:00

Chinaski – Open Air Ledárny Braník – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Středa
16/6

17:00

Chinaski – Open Air Ledárny Braník – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Středa
23/6

20:00

Jimmy Eat World / US – PŘESUNUTO NA 22. 6. 2022

Více informací
Zobrazit celý program