Program

O akci:

Line up:
20:00 doors
20:00 DJ Jeffology
21:30 DropKid
22:00 Indy & Wich + LA4
after DJ Jeffology

Indy & Wich a s nima La4 – legendární formace z Prahy po víc jak 15 letech vydala v reedici klasiku klasik – svoje debutové album My3 na přelomu loňského roku. Aby toho nebylo málo, rovnou k tomu v reedici vydávají v květnu i svojí druhou desku – Hádej Kdo. Obě dvě alba byla a jsou pro žánr učebnicová záležitost, a patřila dlouhodobě k nejprodávanějším.

Kapela pozvala spoustu svých kamarádů a známých, stejně tak lidí, kteří byli v době původního vydání “u toho” na společnou akci ve středu 22. 5. do Lucerna Music Baru, pod hlavičkou Boombox parties. Ti 3, co mají v názvu kapely dva, zahrají obsáhlou sérii nejstarších, starších, ale i novějších věcí.

Samozřejmostí jsou spříznění hosté a DJs, jako support vystoupí nové jméno na scéně DropKid, kterému vyšla v pátek 17. 5. debutová deska Fofrlajf. Album hudebně nestojí na hostovačkách, ani na české produkci. Hudbu na desce s jedinou výjimkou produkovali němečtí producenti. Fofrlajf textově stojí na hodně chytlavých jednoduchých refrénech, které trefně vystihují téma dané skladby.

Vypálený pražský štýlo po dlouhý době s křtem reedice alb My3 a Hádej Kdo na konci května v Lucerna Music Baru!

Číst méně

Další akce

Pondělí
20/12

19:30

Marpo & TroubleGang – křest alba

Koupit vstupenky
Čtvrtek
3/2

20:00

United Flavour

Koupit vstupenky
Úterý
8/2

20:00

nothing,nowhere. / US, support: guccihighwaters, Sullii

Koupit vstupenky
Čtvrtek
17/2

20:00

Annet X & Champion Sound Live Band

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program