Program

O akci:

Sledujte live stream na https://www.youtube.com/watch?v=O1S2LVaBK10
Podpořte Sto zvířat https://bit.ly/podporujustozvirat dobrovolným vstupným a získejte přístup do aplikace Zoom, pomocí které se připojíte do klubu online a užijete si interakci s kapelou prostřednictvím LED obrazovek.

V Lucerna Music Baru se v průběhu května uskuteční série eKoncertů. Vzhledem k uvolnění protikoronavirových opatření bude do klubu vpuštěn limitovaný počet diváků, ostatní se připojí pomocí video technologie a budou zobrazeni na LED obrazovkách v klubu. Kapely si tak zahrají opět s přítomným publikem a fanoušci budou znovu součástí živého koncertu – jak přímo v klubu, tak prostřednictvím online video platformy.

Honza Kalina k eKoncertu říká: „Sto zvířat pochopitelně dávalo vždy přednost živému hraní, ostatně těch více jak sto koncertů každoročně se zkrátka vryje pod kůži, no jo ale najednou je tady pandémie a tak jsme rádi, že si můžem v našem oblíbeném Lucerna Music Baru zahrát pro osmdesátku lidí na místě, ledové obličejíky, teda pro ty z vás, co se dostanou na LED obrazovky v rámci eKoncertu, i pro ty ostatní. Doufáme, že to bude nátěr, kromě klasických zvířecích hitovek vám naservírujeme minimálně i několik jednohubek z našeho nového, právě nahrávaného alba 30 LET TESTOVÁNO NA LIDECH. Kdo se nepřipojí, jako by nebyl.“
„Když k nám přídou strímaři, tak se nám práce zadaří…“

Vstupenky budou v prodeji od pondělí 11. 5. 15:00 na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz. Na každý koncert bude v prodeji limitovaný počet vstupenek přímo do klubu a dále bude možné zakoupit VIP vstupenky s přístupem na VIP live stream anebo přispět dobrovolným vstupným v rámci standardního live streamu.

Majitelé VIP live stream vstupenek dostanou přístup do video platformy Zoom, pomocí které se připojí do klubu, kde budou vidět na LED obrazovkách. Kromě živého koncertu se mohou těšit na exkluzivní obsah – nahlédnutí do backstage, rozhovor s kapelou apod. Ve virtuální místnosti se navíc budou moci podívat, kdo se dívá s nimi anebo si sdělovat zážitky z koncertu prostřednictvím chatu. Standardní live stream bez bonusového obsahu bude vysílán na Facebooku a YouTube Lucerna Music Baru, kapel a partnerů.

Projekt eKoncertů se koná za finanční podpory Ministerstva kultury ČR a Magistrátu hlavního města Prahy.

Číst méně

Další akce

Čtvrtek
23/9

20:00

Arrested Development / US – ODLOŽENO

Více informací
Čtvrtek
31/3

20:00

Timudej + Circus Problem

Koupit vstupenky
Úterý
2/8

20:00

Fat Freddy’s Drop / NZ

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program