Program

O akci:

Vstupenky:
1. vlna 350 Kč
2. vlna 450 Kč
3. vlna 550 Kč
Vstupenka + dvojvinyl 20 let českého slamu 950 Kč

Slam poetry brázdí české kluby jak Sáblíková rybníky už od roku 2003. Protože nás čeká dvacetileté výročí od „založení“ českého slamu, oslovili jsme ty nejúspěšnější a nejzásadnější slamery, kteří ze scény za posledních dvacet let vzešli, aby se potkali na výjimečné exhibici mapující 20 let žánru v Česku. Soupiska je tudíž nabitá k prasknutí, a protože všichni pozvaní performeři pozvání přijali, nás čeká par excellence slam poetry eintopf.

Tolik hvězd slamu se na jednom pódiu sejde v průměru jednou za třicet let. Vytvořili jsme unikátní 2 LP, aby vznikl záznam tohoto literárního fenoménu, který boří klub za klubem ve všech českých krajích. Výstupem je banger life collection vinyl – jehož součástí byl skrze zaznamenaný zvuk i každý divák, který na nahrávání přišel. Vinylový sborník 20 let českého slamu pokřtíme v Lucerna Music Baru 25.5. 2023 a ty si ho už nyní můžeš předplatit společně se vstupenkou na největší slamovou akci (křest vinylu) za 20 let slamu.

Komise ve složení Allen Ginsberg, Jaroslav Seifert, Rytmus a Jiří Žáček vyhodnotila za nejvýraznější a nejoddanější interprety žánru dva muže: Anatola Svahilce a Dr. Filipitche. Budou to tudíž právě oni, kdo diváky a vystupující unikátní událostí provede.

Ptáš se, kdo vystoupí? Tak se připoutej a sleduj:
JAROMÍR KONEČNÝ
ANATOL SVAHILEC
DR. FILIPITCH
TUKAN
BOHDAN BLÁHOVEC
JAN JÍLEK
JIRKA JURÁŇ
VEČERKA
KRAVÁL 123456
ŠIMON FELENDA
BIO MASHA
ONDŘEJ HRABAL
ELLEN MAKUMBIROFA
HONZA DIBITANZL
JAKUB FOLL
A další brzy odtajníme…

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Nebyly nalezeny žádné akce

Zobrazit celý program