Program

O akci:

Tak legendy se v červnu bohužel nedočkáme… Rakim zrušil své evropské turné plánované na květen a červen 2024. Tím pádem se ruší i jeho koncert 3. června 2024 v Lucerna Music Baru. Vstupenky vám budou v nejbližších dnech refundovány prostřednictvím prodejce GoOut, není zapotřebí o refundaci žádat.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti způsobené zrušením koncertu.

Lucerna Music Bar & Boombox

Zde je vyjádření od Rakimova managementu:
With great remorse, we have come to the conclusion that Rakim’s planned European tour in May and June is no longer a feasible possibility for us and have decided to cancel the trip over. There are a number of reasons for this (travel logistics, medical complications, personal obligations…. and to be quite blunt, mental and physical exhaustion after a year in which Rakim performed at over 120 events). Each of these as a stand alone may not be a sufficient explanation to pull out of the tour, but cumulatively they add up… and I am not confident that we would be able to pull off 27+ shows in the time frame allotted and keep the standard of performance at the level Rakim’s fans expect and deserve. In the US, we have been doing short 2-4 show runs once a month and even these have proved difficult. We have discussed modifying the tour to either reduce the number of dates or extending the trip to space things out, but from a financial and logistical standpoint, it does not work and would ultimately shortchange some of the promoters and fans anyway.

Rakim Allah. Nejlepší z nejlepších. Tvůrce flow. Vynálezce skrytých veršů. Objevitel nových možností rýmování. Prezident zlaté éry rapu. 3. června 2024 bude poprvé v Česku. V Lucerna Music Baru nás čeká Pump Up The Volume Boombox party.

Když Rakim vtrhnul na scénu, byl jak zjevení. Něco, co nikdo dosud neslyšel. Hlas. Styl. Flow. Obsah. Rozměr. Výraz. Respekt scény. Můžou se vést řeči, jestli nebyl někdo více fresh, cool, fly, def, nebo neměl větší swag. Jedno jméno je ale mimo jakoukoliv debatu a nikdo, NIKDO, by ho nikdy nezpochybnil. Rakim. Na téhle akci prostě nechceš chybět. Vstupenky jsou v prodeji ve třech vlnách, 1. vlna za 690 Kč, 2. vlna za 790 Kč, 3. vlna za 890 Kč.

Číst více

Další akce

Neděle
29/9

19:00

Ski Mask the Slump God / US

Koupit vstupenky
Středa
23/10

20:00

United Flavour – křest alba

Koupit vstupenky
Neděle
27/10

20:00

Dorian

Více informací
Neděle
10/11

20:00

GZA & Phunky Nomads / US

Více informací
Zobrazit celý program