Program

O akci:

Queenie vystoupí v pátek 17. července v přírodním areálu na pražském Výstavišti v rámci Lucerna Music Bar – Open Air.

Queenie, kteří začínali jako studentská parta nadšenců, si postupně vybudovali svoji pevnou pozici na domácích i světových pódiích a aktuálně jsou jednou z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě. Za svoji kariéru odehráli přes 1200 koncertů v Česku i v zahraničí a vystoupili mimo jiné i na vyhlášeném Montreux Jazz Festivalu ve Švýcarsku nebo na narozeninách britské královny Alžběty II.

Queenie si už od počátku stanovili, že jejich žánrem je především divadlo, nebo lépe řečeno „koncertní divadlo“, kdy v konkrétních rolích ztvárňují dílo jiného umělce. Hudební autenticita a živé provedení byly základními principy, jimiž podmínil svůj přístup ke kapele každý z jejích členů. Proto se můžete těšit na precizní ztvárnění písní legendy světového rocku živě v původních aranžích a tóninách, absolutní technickou dokonalost i fyzickou podobu.

Koncertní areál pro Lucerna Music Bar Open Air vzniknul v lesoparkové části pražského Výstaviště v místě, kde jsou mohutné vzrostlé stromy. V areálu je dostatečně velká chill out zóna a bohatý výběr jídla a pití, take si kromě skvělých koncertů užijete i pohodovou letní atmosféru na čerstvém vzduchu.

Na tomto linku https://openair.musicbar.cz/ najdete více info o areálu Lucerna Music Bar Open Air.

Zde: https://musicbar.cz/cs/fotoreporty/lucerna-music-bar-open-air/ najdete fotky areálu.

Zde: https://www.youtube.com/watch?v=R5V1py8lUew najdete video z areálu.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla se řídí aktuálně platními pravidly stanovenými Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Lucerna Music Bar Open Air pořádá Lucerna Music Bar společně s Přehrady Festem.

Číst více

Další akce

Středa
15/7

16:00

MTO Universal Praha – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Úterý
21/7

16:00

Pokáč – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Středa
22/7

16:00

Monkey Business – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Čtvrtek
23/7

16:00

Monkey Business – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program