Program

O akci:

SLEDUJTE LIVE STREAM OD 19:35 ZDE: https://bit.ly/PSHnaMALLTV
Jde pouze o živé vysílání na internetové televizi MALL.TV. Klub zůstává z důvodu nařízení Vlády ČR uzavřen!
Během vysílání (a samozřejmě i dříve nebo později) můžete přispět prostřednictvím platformy Donio.cz na Český červený kříž a Život90. Klikněte a darujte ZDE: bit.ly/Donio_kulturazije

Co bude až nebude rap? Co bude až nebude PSH? PSH jsou jistotou a také definicí českého hiphopu, kterému udávají tvář už od začátku 90. let minulého století. A nyní vystoupí v Lucerna Music Baru protože rap nepočká ani v době karantény.

Live stream se koná v rámci série #kulturažije, kterou od středy 18. března zařazuje do svého vysílání Mall.tv. Můžete se těšit na zprostředkování koncertů PSH, Zrní nebo WWW anebo představení Divadla Vosto5 či talk show Ivy Pazderkové a Adély Elbel. Mall.tv tak reaguje na aktuální situaci, jež se dotýká řady kulturních institucí a umělců existenciálně nebo dokonce existenčně. Coby internetová televize chce využít svou technologii, produkční a vysílací kapacity ve prospěch účinkujících i jejich fanoušků. Stejně jako oni si totiž uvědomuje pravý význam slova kultura a chce ho naplňovat. Ve svém původním latinském významu je „tím, co je třeba pěstovat“.

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Vstupenky online

Další akce

Čtvrtek
9/4

20:00

Renne Dang – PŘESUNUTO NA 28. 6.

Více informací
Pátek
10/4

17:00

Spolu jedním hlasem – live stream

Více informací
Středa
22/4

20:00

Astronautalis & Stargaze / US – ODLOŽENO

Více informací
Neděle
28/6

20:00

Renne Dang – křest alba – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Zobrazit celý program