Program

O akci:

Slovenská ska-reggae kapela Polemic brázdí pódia po celé Evropě už dlouhých 27 let, během kterých si vytvořila věrné publikum na Slovensku a v České republice. Polemic koncertovali také v Polsku, Německu, Itálii a dalších zemích.

Zatím nejaktuálnějším počinem této populární slovenské party je videoklip na song Tancuj, který se stal během letošního léta novým koncertním hitem. Právě na letních festivalech natáčela kapela video, ve kterém zvěčnili taneční kreace svých fanoušků. Odvahu natočit se před stěnou s logem kapely v sobě našli pankáči, zamilované páry i matky s dětmi. Autory námětu jsou členové Polemic, režie se ujal úspěšný filmař Marek Mackovič.

„Klip má dvě linie. První je o lásce k tanci. Lidé to u našeho provizorního tancomatu, který jsme na festivalech postavili, dokazují svojí originalitou a speciálními kreacemi. Druhá linie ukazuje, co zažívá Polemic celé léto. Cestování, festivaly, slunce, koncertování a v neposlední řadě tanec, který je vlastně se vším spojený,“ řekl kytarista a zpěvák Polemicu Michal „Mickey Mouse“ Novácky.

Zatím poslední, v pořadí již sedmé, řadové album Polemic Hey! Ba-Ba-Re-Bop vyšlo v dubnu 2013. Jako hosté se na desce objevili Palo Habera, Matěj Ruppert, Lenka Dusilová, Katka Knechtová a další.

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Středa
27/3

20:00

Fast Food Orchestra – křest alba

Koupit vstupenky
Úterý
7/5

20:00

Dub Pistols / UK

Koupit vstupenky
Středa
12/6

19:30

The Interrupters / US – PŘESUNUTO

Více informací
Zobrazit celý program