Program

O akci:

Nenechte si ujít speciální koncert Paulieho Garanda, kterýmu bude krýt záda jeho parťák Kenny Rough. Budou se křtít hned tři alba Monology, Mezi prsty a Neosoul EP. Jako support se představí Martin Matys a Inphy. 

Termín koncertu se přesouvá z 16. 7. 2021 na 24. 7. 2021. Omlouváme se za tuto změnu, důvodem je to, že 16. 7. bude v těsném sousedství koncertního areálu velká akce a nebyl by tak dostatečný klid na Paulieho show. Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud se vám nový termín nehodí, s žádostí o refundaci se prosím do 18. 6. obraťte na GoOut.cz. Děkujeme moc za pochopení a těšíme se na viděnou!

Koncertní areál pro Lucerna Music Bar Open Air letos vzniká hned vedle historické budovy Branických Ledáren, kde si návštěvníci kromě skvělých koncertů užijí i pohodovou letní atmosféru. V areálu bude dostatečně velká chill out zóna a bohatý výběr jídla a pití.

V případě zrušení akce kvůli omezením spojených s epidemií covid-19 vám bude vráceno vstupné v plné výši. Děti do 10 let mají vstup zdarma.

Na tomto linku https://openair.musicbar.cz/ najdete více info o areálu Lucerna Music Bar Open Air 2021.

Zde: https://www.youtube.com/watch?v=R5V1py8lUew se můžete podívat, jak to vypadalo na Lucerna Music Bar Open Air vloni.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla budou přizpůsobeny aktuálně platným pravidlům stanoveným Ministerstvem zdravotnictví a Krajskou hygienickou stanicí.

Číst méně

Další akce

Čtvrtek
8/9

20:00

Angel Haze / US

Koupit vstupenky
Středa
12/10

20:00

DJ Krush / JP

Koupit vstupenky
Pondělí
5/12

20:00

nothing,nowhere. / US, support: guccihighwaters, Sullii

Koupit vstupenky
Čtvrtek
8/12

20:00

Gashi

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program