Program

O akci:

Na základě nařízení Bezpečnostní rady státu z 10. 3. 2020 o zákazu hromadných akcí s účastí nad sto lidí je koncert Palaye Royale zrušen. Koncert byl přesunut na 28. 8., vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud se vám nový termín nehodí a chtěli byste vstupenky vrátit, napište prosím na [email protected] Děkujeme za pochopení a za vaši trpělivost v této mimořádné situaci.

Po letošním beznadějně vyprodaném koncertě se do ČR příští rok opět vrací bratrské trio Palaye Royale! V únoru nám chlapci ukázali přesně to, za co je všichni tolik milujeme. Šťavnaté tempo špinavého rock’n’rollu a k tomu jedinečný a dokonalý vzhled.

Představte si kombinaci umělců jako Remington Leith, Sebastian Danzig a Emerson Barrett, kteří si zrovna odskočili z mola mírně trhlé avšak vysoce elegantní módní přehlídky. Jejich rozmanitý šatník by jim mohla závidět kdejaká fanynka. Téměř každá jejich písnička v sobě skrývá hitový potenciál a to se samozřejmě odráží v davu fanoušků, kteří jsou při každém jejich vystoupení nepřetržitě ve varu.

Dravý, upřímný rock, kytarovka, moderní zvuk, je cítit, že kapela ví po čem jde. Drzý punkový vokál Remingtona Leitha, a zpěvné refrény, opírající se o plně vytíženou kytaru a bicí, při podpoře většinou osminové basy zaručují, že budete elegantně smeteni rockovou smrští. Nenechte si to ujít 11. března v Lucerna Music baru.

Payale Royale jsou na scéně přes deset let – jsou sehraní, cílevědomí a útočí v plné síle. Jejich popularita raketově roste. Jejich fanoušci se nechali slyšet: „hudba Palaye Royale je lék na zlomená srdce všech fanoušků My Chemical Romance“. Tihle hoši z Toronta ví přesně co dělají – zvou své fanoušky nejen aby poslouchali jejich muziku, ale aby pronikli do jejich světa, který se vymyká tomu všednímu.

Číst méně

Další akce

Neděle
6/6

18:00

Palaye Royale / CA – ODLOŽENO

Více informací
Středa
16/6

17:00

Chinaski – Open Air Ledárny Braník – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Středa
16/6

17:00

Chinaski – Open Air Ledárny Braník – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Středa
23/6

20:00

Jimmy Eat World / US – PŘESUNUTO NA 22. 6. 2022

Více informací
Zobrazit celý program