Program

O akci:

SLEDUJTE LIVE STREAM OD 19:35 ZDE: https://bit.ly/NoisyPods_NOHA
Jde pouze o živé vysílání na internetové televizi MALL.TV. Klub zůstává z důvodu nařízení Vlády ČR uzavřen!
Během vysílání (a samozřejmě i dříve nebo později) můžete přispět prostřednictvím platformy Donio.cz na Český červený kříž a Život90. Klikněte a darujte ZDE: bit.ly/Donio_kulturazije

Noisy Pots (Michal Šupák, Jakub Tengler) svůj styl sami nazývají jako DIY kitchen electro. Originální zvuk tvoří za použití hrnců, kýblů a dalších „bicích nástrojů“ z kuchyně či garáže v kombinaci s elektronikou, synthy a vokály. A to všechno předvedou i v Lucerna Music Baru. Podpořte je na dálku.

Live stream se koná v rámci série #kulturažije, kterou od středy 18. března zařazuje do svého vysílání Mall.tv. Můžete se těšit na zprostředkování koncertů PSH, Zrní nebo WWW anebo představení Divadla Vosto5 či talk show Ivy Pazderkové a Adély Elbel. Mall.tv tak reaguje na aktuální situaci, jež se dotýká řady kulturních institucí a umělců existenciálně nebo dokonce existenčně. Coby internetová televize chce využít svou technologii, produkční a vysílací kapacity ve prospěch účinkujících i jejich fanoušků. Stejně jako oni si totiž uvědomuje pravý význam slova kultura a chce ho naplňovat. Ve svém původním latinském významu je „tím, co je třeba pěstovat“.

Číst více

Sledujte interpreta

Vstupenky online

Další akce

Pátek
29/5

19:00

N.O.H.A. Noise of Human Art – eKoncert

Koupit vstupenky
Středa
24/6

20:00

Jimmy Eat World / US – PŘESUNUTO NA 23. 6. 2021

Více informací
Neděle
18/10

19:30

N.O.H.A. Noise of Human Art – křest alba

Koupit vstupenky
Pondělí
19/10

19:30

N.O.H.A. Noise of Human Art – křest alba

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program