Program

O akci:

Vzhledem k trvajícím protikoronavirovým opatřením se dvojkoncert N.O.H.A. přesouvá z 19. a 20. května 2020 na 18. a 19. října 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti. Vstupenky na 19. 5. platí na 18. 10. a vstupenky na 20. 5. platí na 19. 10. Děkujeme za pochopení a trpělivost.
V pátek 29. května vychází nová deska Process of Living a u té příležitosti uspořádá N.O.H.A. speciální eKoncert v Lucerna Music Baru. V prodeji je velmi omezený počet vstupenek přímo na místo anebo si můžete pořídit VIP live stream vstupenku, se kterou se připojíte pomocí video platformy do klubu, budete vidět na LED obrazovce a užijete si interakci s kapelou. VSTUPENKY POŘÍDÍTE ZDE https://musicbar.cz/cs/program/n-o-h-a-noise-of-human-art-ekoncert/

Kapela N.O.H.A. se vrací po několikaleté kreativní pauze na světová pódia s novým vyzrálým albem. I tentokrát na novém albu N.O.H.A. sází na očividnou sympatii pro stylově otevřený mix drum & bass, world music, dubstepu a čerpá z multikulturních kořenů čtyř národností svých členů.

Na přípravě desky se podíleli stálí členové N.O.H.A. Osobitým způsobem obohatili zvuk nového alba i hostující hudebníci jako Shahab Tolouie, Felipe Machado nebo Bohdan „Turboklarinette“. Hlavní tváří nové tvorby je vedle MC Chevyho zpěvačka Kaia Brown a nyní uzrál čas společnou tvorbu zveřejnit. Kaia Brown pochází z Washingtonu DC., ale záhy se přestěhovala do New Yorku, kde začala psát a nahrávat s brooklynskou dub legendou Dr Israel. V New Yorku také spolupracovala s významnými umělci jako Kush Arora, Dub Gabrielem a Chad Jones Process Rebel. Kaia Brown svým osobitým projevem dodává hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou hudební i vizuální dimenzi.

N.O.H.A. ve své tvorbě rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry i světovými kontinenty a přirozeným způsobem tak spojuje dynamický nadupaný groove v „ethno-bass“. Tento pojem kapela převzala ze španělských médií, kde je N.O.H.A. takto popisována.

Číst méně

Další akce

Čtvrtek
11/3

20:00

Poletíme?

Koupit vstupenky
Středa
21/4

20:00

United Flavour

Koupit vstupenky
Čtvrtek
22/4

20:00

Skyline

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program