Program

O akci:

Náhradní termín za 13. 12. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Těšte se na zbrusu novou MYDY show! Kapela opráší své blyštivé kabáty a dosavadní playlist okoření svými hudebními novinkami.

MYDY jsou po klubových koncertech hladoví, svou poslední velkou show odehráli na konci roku 2019 v pražském Fóru Karlín, kdy proběhla jejich transformace z Mydy Rabycad do MYDY a velkolepě pokřtili desku Numbers. Jejich koncerty vždy zaručují strhující show s energickou atmosférou. Ani tentokrát to nebude jiné! Chybět nebudou ani odvážné extravagantní outfity, třpytky a neony, které skupinu provází už od samého začátku fungování a patří k jejím charakteristickým znamením.

V rámci set listu zahrají své žhavé novinky Eyes či deafening silence. Fanoušci se však mohou těšit i na oblíbenou klasiku jako Just Dance, Blind nebo Aint´t No Light. Původní klávesista a skladatel Nèro Scartch se nově představí za bicími a basista Johnny D. přenesl své party na syntezátory. „Během covidu jsme hráli několik festivalových koncertů, ale tohle je první souvislý klubový tour po dvou letech. Kluby jsou oproti festivalům více intimí a syrový, a to nám neskutečně chybělo. Takže asi nemusíme připomínat, že vás ani sebe nehodláme šetřit a půjdeme do toho do plnejch a po hlavě,“ neskrývá své nadšení Scartch.

Aktuálně kapela pracuje na své páté desce, jejíž vydání plánuje na podzim příštího roku. Těšíme se! :)

Číst více

Další akce

Úterý
16/7

20:00

The Midnight / US, support: Circe

Koupit vstupenky
Sobota
28/9

19:00

The Kiffness / JAR

Koupit vstupenky
Středa
16/10

20:00

Timudej

Koupit vstupenky
Úterý
19/11

19:00

Xindl X – křest alba

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program