Program

O akci:

Koncert přesunut na 4. října 2022. Link zde: https://musicbar.cz/program/mudhoney-us-3/

Vzhledem k nejistotě související s pandemií COVID-19 a s příslušnými stále platnými opatřeními po celé Evropě přišla z tábora Mudhoney smutná, ovšem očekávaná zpráva. Evropské turné skupiny plánované původně na rok 2020 a posléze přesunuté na letošek je tímto ZRUŠENO definitivně.

S managementem Mudhoney zůstáváme v kontaktu a pracujeme na možnosti dalšího termínu, pravděpodobně situovaného do druhé poloviny roku 2022. Konkrétnější informaci i vzhledem k výše zmíněným okolnostem k dispozici nemáme. Mudhoney samotní, jejich realizační tým, ani my coby pořadatelé koncertu nechceme udržovat fanoušky kapely v nejistotě, a tak jsme společně dospěli k rozhodnutí vyčistit stůl, resp. aktuálně vrátit vstupné za dosud prodané vstupenky a nový termín oznámit až bude ve všem jasněji.

Vstupenky vám budou vráceny vaším prodejcem. Pokud jste zakoupili vstupenky on-line, budou vám peníze vráceny automaticky a obdržíte o tom info e-mailem. Pokud jste zakoupili fyzické vstupenky, kontaktujte prosím příslušného prodejce. V případě nákupu na pokladně Lucerna Music Baru napište na [email protected]

Děkujeme za pochopení.

Lucerna Music Bar & Scrape Sound & Silver Rocket

Číst méně

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Zítra
19/10

18:30

Pavel Sedláček 80+

Koupit vstupenky
Čtvrtek
21/10

19:00

Meky Žbirka – ZRUŠENO

Více informací
Neděle
31/10

14:00

20 let Balbínky

Více informací
Úterý
2/11

19:30

Dr MAX 40 let + křest alba

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program