Program

O akci:

Vzhledem k trvajícím omezením kulturních akcí se vystoupení vystoupení MTO Universal Praha přesouvá na 3. 9. 2020. Vstupenky zakoupené na 1. 4. i 17. 6. zůstávají v platnosti. Pokud vám nový termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit v místě nákupu do 30. 6. Děkujeme za pochopení a za vaši trpělivost v této mimořádné situaci.

Malý Taneční Orchestr zamoří prostor Lucerna Music Baru čtyřhodinovou smrští hitů v podání Tomáše Hanáka, Františka Skály, Lenky Vychodilové a dalších umělců. Zazní písně superhvězd televizní obrazovky 60. až 80 let (Václava Neckáře, Waldemara Matušky, Haničky Zagorové, Jany Kratochvílové i Karla Hály, Pavla Lišky, atd.). Repertoár doplní světoví Elvis Presley, Tom Jones, Frank Sinatra, Joe Cocker i naši lidoví Promovaní inženýři od Plavců-Rangers, liboví Peter Dvorský a Karel Černoch a poetický Petr Novák. Z novějších skladeb jmenujme alespoň „Nádherný rój“ Daniela Hůlky a hit „Souměrná“ od Báry Basikové.

Za nástroji i mikrofony se Vám představí přední pražští umělci – František Skála, Zdeněk Lhotský, Aleš Najbrt, členové Divadla Sklep – Tomáš Hanák, Lenka Vychodilová, Jana Hanáková, Fero Burda a virtuosi – Roman Fojtíček, Jiří Kulich Novotný a Luděk Polifka.

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Zítra
10/2

22:30

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
11/2

22:30

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Středa
15/2

20:00

Tamino / BE, support: Dienne

Koupit vstupenky
Pátek
17/2

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Zobrazit celý program