Program

O akci:

Måns Zelmerlöw, švédský vítěz Eurovision Song Contest pro rok 2015, vystoupí v rámci svého evropského turné poprvé v České republice. Måns reprezentoval svou zemi skladbou Heroes, kterou představil milionům diváků a s 365 body soutěž
vyhrál, což je třetí nejvyšší skóre v historii této hudební soutěže. Måns Zelmerlöw vydal 5. června 2015 své v pořadí již šesté studiové album. To nese název Perfectly Damaged a obsahuje celkem dvanáct písní, včetně vítězného eurosongu Heroes.

První úspěchy v jeho kariéře přišly s rokem 2005, kdy se zúčastnil druhé řady švédské SuperStar, kde byl televizními diváky oceněn pátou příčkou. O rok později se stal vítězem taneční show Let’s Dance, následně získal hlavní roli v muzikálu Grease a obdržel nahrávací smlouvu, díky které mohl vydat své debutové album. Jeho předzvěstí byl singl Carra Mia, jenž se dostal na první místo švédské singlové hitparády a také do finále národního kola Eurovize Melodifestivalen 2007, kde obsadil třetí příčku.

Måns není pouze interpret, prosazuje se i jako skladatel a moderátor. Loni vydal desku Barcelona Sessions obsahující skladby ovlivněné například Coldplay nebo Bryanem Adamsem.

Vstupenky v prodeji od 3. 7. v síti Ticketpro za 790 Kč.

Číst méně

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Dnes
24/6

17:00

J.A.R. – Open Air Ledárny Braník

Koupit vstupenky
Zítra
25/6

17:00

80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann | Open Air Ledárny Braník, warm up: Hrací skříň Praha

Koupit vstupenky
Pondělí
28/6

17:00

Mig 21 – Open Air Ledárny Braník

Koupit vstupenky
Úterý
29/6

17:00

Mig 21 – Open Air Ledárny Braník

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program