Program

O akci:

Funková parta Lucky Chops dává nový život dechovým nástrojům. Svůj neuchopitelný hudební mix šíří od roku 2006, kdy se během studií v New Yorku dala pětice dohromady. Své štěstí zkusili jako pouliční muzikanti a díky virálním videím se z nich rázem stala senzace. Pražskému publiku představí 21. října v Lucerna Music Baru svou první oficiální desku nahrávanou v profesionálním studiu.

Lucky Chops o sobě dali poprvé vědět díky coverům hitů od Adele, Beatles nebo Ariany Grande. Jejich intenzivní tvorba má jediný úkol – šířit léčivou sílu hudby. Odhodlání pětice muzikantů rezonuje se zástupy fanoušků po celém světě. Lucky Chops mají na kontě sta miliony přehrání a jejich koncerty jsou nezapomenutelným hudebním zážitkem, kde mají hlavní slovo pozoun, saxofon, trubka, suzafon a bicí. Všichni členové kromě koncertování také učí a motivují začínající hudebníky.

„Potkali jsme se na škole, ale kromě zkoušení v hodinách jsme chtěli vlastní koncerty, a tak jsme začali hrát v ulicích New Yorku, na svatbách a dalších událostech. Všechno se změnilo, když jsme dostali povolení vystupovat v metru. Tam nás někdo nahrál, video hodil na internet a lidé najednou chodili přímo na nás,“ popisují Lucky Chops svůj hudební vývoj. Kapela později začala vydávat i vlastní skladby, které vyšly na několika krátkých nahrávkách. Oficiální debut chystají letos. Podle všeho je album hotové a mělo by vyjít co nevidět.

Vstupenky v prodeji od pátku 31. 5.

Číst více

Vstupenky online

Další akce

Čtvrtek
12/3

20:00

DJ Krush / JP, support: DJ Friky

Koupit vstupenky
Úterý
17/3

20:00

Fat Freddy’s Drop / NZ

Koupit vstupenky
Úterý
24/3

20:00

United Flavour – křest alba

Koupit vstupenky
Čtvrtek
26/3

20:00

Timudej + Circus Problem, special guest: Malalata

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program