Program

O akci:

Lenka Dusilová odehraje 9. října 2024 svůj jediný a jedinečný koncert v Praze v doprovodu své brilantní kapely ve složení Igor Ochepovsky, Jan Aleš, Ondřej Hauser, Michal „Kolouch“ Daněk a backvokalistky Valerie Mood. Společně utváří unikátní působivou atmosféru a koncerty jsou hlubokým emocionálním zážitkem. Představí nové písně, ale i průřez Lenčinou dosavadní tvorbou a zcela nový jednotný vizuální design koncertního vystoupení, který bude Lenku nadále provázet. Odráží její kreativní duši, nesmělost, ale i dravost.

Lenka Dusilová je významnou českou zpěvačkou a skladatelkou, jejíž tvorba je charakterizována nekonvenčním hudebním stylem a osobitým hlasem. Patří k nejvýraznějším osobnostem české hudební scény s bohatou tvůrčí cestou od poprockového mainstreamu po svobodnější pojetí hudby. Její inovativní a inspirativní hudba kombinuje prvky elektroniky, rocku, folku a experimentálního zvuku.
Díky své autentičnosti a uměleckému talentu si získala respekt fanoušků, hudebních kritiků i samotných muzikantů. Je držitelkou devíti ocenění Cen Anděl a několika dalších hudebních cen.

Číst více

Další akce

Zítra
18/7

21:00

Summer masakr

Více informací
Pátek
19/7

21:00

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
20/7

21:00

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Středa
24/7

19:00

Wolfmother / AU, support: Goofy Cow

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program