Program

O akci:

Po turné v jižním Prusku, Mezopotámii a Atlantidě se Kapitán Demo a jeho crew chystají na českou tour s názvem Nohy jsou od toho, aby došly k autu. Součástí turné bude i jediný pražský koncert 23. července v Ledárnách Braník na letní scéně Lucerna Music Baru, které Demo čerstvě koupil aby měl permanentní přístup k ledu pro své otužovací praktiky a party drinky. Na pražském koncertě také představí premiérově i pár nových věcí z připravovaného alba.

Kapitán Demo: „Dlouho jsme se rozhodovali čím na turné jet, jestli letět private jetem, helikoptérou nebo naší zlatou Mercedes Benz dodávkou. Nakonec vyhrála dodávka, protože by nám vadilo, že na nebi nejsou benzinky.“

Koncertní areál pro Lucerna Music Bar Open Air letos vzniká hned vedle historické budovy Branických Ledáren, kde si návštěvníci kromě skvělých koncertů užijí i pohodovou letní atmosféru. V areálu bude dostatečně velká chill out zóna a bohatý výběr jídla a pití.

V případě zrušení akce kvůli omezením spojených s epidemií covid-19 vám bude vráceno vstupné v plné výši. Děti do 10 let mají vstup zdarma.

Na tomto linku https://openair.musicbar.cz/ najdete více info o areálu Lucerna Music Bar Open Air 2021.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla budou přizpůsobeny aktuálně platným pravidlům stanoveným Ministerstvem zdravotnictví a Krajskou hygienickou stanicí.

Číst méně

Sledujte interpreta

Další akce

Zítra
15/8

20:00

Seasick Steve / US – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Středa
17/8

19:00

Bright Eyes / US, support: Bookie Baker

Koupit vstupenky
Čtvrtek
18/8

21:00

Czechparties: Back To The Future

Vstupenky na pokladně
Pátek
19/8

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Zobrazit celý program