Program

O akci:

Charismatický jihoafrický písničkář Jeremy Loops roztančí a rozezpívá každý sál. Pozitivní energie srší i z jeho textů o životě, lásce, následování snů a šťastném a naplněném životě v obtížném světě.

Jeho tvorba je zajímavou směsicí žánrů – jedná se o moderní folk s městským nádechem, od jemných, strhujících balad až po hymnické pecky pro vyprodané arény. Publikum si na svou stranu získává především skvělou show, která je na rozdíl od vžitého úzu pomalých koncertů písničkářů od začátku do konce plná energie a vysokého nasazení.

Kariéra Jeremyho Loopse připomíná start raketoplánu – od kultovního živého vystoupení v rodném Kapském Městě až po album na vrcholu domácího žebříčku. Na mezinárodní scéně předskakoval skupině Twenty One Pilots, byl headlinerem vyprodaného turné s 30 000 vstupenkami a brzy poté následovala vyprodaná show v kultovní londýnské O2 Academy Brixton.

Jeho debutové album Trading Change se stalo megahitem, z něhož vzešel singl Down South. Jeremy se stal hvězdou v celé Jihoafrické republice a jeho druhé album Critical As Water pak zaujalo i zbytek světa. Spoluprací s velikány jako Will Hicks (song Perfect pro Eda Sheerana) a Jake Gosling (The Libertines, Shawn Mendez) dokázal, že si získal respekt svých kolegů i vrstevníků. Singly Waves a Gold, které se hojně hrály po celé Evropě, se dostaly do německé hitparády Top 200 Airplay a druhý jmenovaný byl opakovaně zařazen do playlistu na BBC2.

Psát skvělé písně a pořádat skvělé koncerty – to jsou zásady, kterých se Jeremy Loops drží. „Když to uděláme správně, zbytek už přijde sám,“ říká. Podepsal celosvětovou licenční smlouvu s Universal music a pracuje – s rostoucím počtem těch nejrespektovanějších spoluautorů a producentů – na svém třetím albu.

Číst méně

Další akce

Úterý
11/10

19:30

Sto zvířat

Koupit vstupenky
Úterý
18/10

17:30

Chinaski – křest alba

Více informací
Středa
19/10

17:30

Chinaski – křest alba

Více informací
Neděle
23/10

19:00

Lakeside X

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program